Termovizorinis optinio taikiklio priedėlis INFIRAY MATE MAH50R

 • Termovizorinis optinio taikiklio priedėlis INFIRAY MATE MAH50R

  3895  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 3895 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
 • Naujasis InfiRay MATE MAH50R optinio taikiklio priedėlis pasižymi aukščiausia vaizdo kokybe. 640*512 Jutiklio rezoliucija, 50Hz kadrų dažnis ir NETD≤18mk šiluminis jautrumas, leidžia užfiksuoti daugiau detalių ir peteikia jį aiškiai. 

  Aukščiausia vaizdo kokybė

  Naujasis InfiRay MATE MAH50R optinio taikiklio priedėlis pasižymi aukščiausia vaizdo kokybe. 640*512 Jutiklio rezoliucija, 50 Hz kadrų dažnis ir NETD≤18mk šiluminis jautrumas, leidžia užfiksuoti daugiau detalių ir peteikia itin aiškius vaizdus. 

  Integruotas tolimatis

  InfiRay MATE MAH50R su integruotu lazeriniu tolimačiu (LRF). Tolimatis gali nustatyti tikslų atstumą iki taikinio, maks. 1200±1m. 

  Tikslumas su balistiniu skaičiavimu

  MATE MAH50R balistinis skaičiavimas padeda tiksliau numatyti ir koreguoti šūvio trajektoriją, taip pagerindamas šūvio tikslumą. Ši funkcija sumažina atsitiktinių sužalojimų ir kitų saugos pavojų rizikas. Būkite užtikrinti ,kad kiekvienas šūvis būtų tiksliai atliktas.

  Papildomas magnetinės baterijos blokas

  Kad išvengtumėte išsikrovusio prietaiso ne tinkamu metu MAH50R komplektacijoje yra papildomas magnetinės baterijos blokas. Ši bloką itin lengva prijungti ar pakeisti.  

  Atsparus smūgiams

  InfiRay MATE MAH50R optinio taikiklio priedėlis pagamintas iš tvirto magnio lydinio ir standžių konstrukcinių jungčių, prietaisas yra labai atsparus smūgiams. Jis išskirtinai atitinka aukšto tikslumo standartą „POI=1MOA“. 

  Patogus valdymas ir praktiškumas

  Patogumo valdant InfiRay MAH50R priedėlį prideda belaidis nuotolinio valdymo pultas. Šis pultas prideda didelio komforto, norint lengvai valdyti priedėlį. Kad viskas būtų paprastai ir patogiai valdoma belaidis nuotolinio valdymo pultas gali būti pritvirtintas bet kurioje jums patogioje vietoje ant ginklo. 

   

  Monokuliaras ir priedėlis viename

  MAH50R universalus prietaisas, kurį galima naudoti kaip priedėlį ir kaip monokuliarą. Prietaisą naudoti kaip monokuliarą galima okuliaro pagalba. Okuliaras į komplektaciją neįeina. 

  InfiRay MATE serijos priedėlių prišaudymo instrukcija