Termovizorinis priedėlis INFIRAY MATE MAH50

 • Termovizorinis priedėlis INFIRAY MATE MAH50

  3295  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 3295 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
 • InfiRay MAH50 optinio taikiklio priedėlis su 25mK NETD šiluminiu jautrumu ir 640×512 raiška pasižymi aukščiausia vaizdo kokybe. MAH50 ne tik užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę, bet ir sėkmingai perteikia ryškų ir kontrastingą vaizdą. InfiRay MAH50 gali aptikti objektus iki 2600 metrų atstumu. 

  Aukščiausia vaizdo kokybė

  InfiRay MAH50 optinio taikiklio priedėlis su 25mK NETD šiluminiu jautrumu ir 640×512 raiška pasižymi aukščiausia vaizdo kokybe. MAH50 ne tik užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę, bet ir sėkmingai perteikia ryškų ir kontrastingą vaizdą. InfiRay MAH50 gali aptikti objektus iki 2600 metrų atstumu.

  Prisitaikymas prie aplinkos

  Tam ,kad pagerintumėte savo matomumą InfiRay MAH50 leidžia jums prisitaikyti prie įvairių aplinkos sąlygų naudojant miško, lygumų ar miesto režimus.

  Patogus valdymas ir praktiškumas

  Patogumo valdant InfiRay MAH50 priedėlį prideda belaidis nuotolinio valdymo pultas. Šis pultas prideda didelio komforto, norint lengvai valdyti priedėlį. Kad viskas būtų paprastai ir patogiai valdoma belaidis nuotolinio valdymo pultas gali būti pritvirtintas bet kurioje jums patogioje vietoje ant ginklo.
  InfiRay MAH50 nauja magnio lydinio korpuso medžiaga sumažina prietaiso svorį 50% ir padidina konstrukcinį tvirtumą net 60%, užtikrindama atsparumą stipriems smūgiams bei atatrankai. Taip pat InfiRay MAH50 yra apsaugotas IP67 apsaugos klasės, todėl jį galima naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. Prietaisas atsparus drėgmei, vandens užpylimui, dulkėms ir nešvarumams.

  Patogumo valdant InfiRay MAH50 priedėlį prideda belaidis nuotolinio valdymo pultas. Šis pultas prideda didelio komforto, norint lengvai valdyti   .

  Funkcijos

  MAH50, ne tik leidžia jums matyti, bet ir išsaugoti įspūdingus vaizdus. Galite užfiksuoti stebimus vaizdus arba filmuoti svarbias akimirkas. Integruota 32 G vitinė atmintis. Integruotas Wi-Fi modulis palaiko vaizdo perdavimą realiuoju laiku.
  Ultra-Clear funkcija – režimas skirtas pagerinti vaizdą esant mažam temperatūrų skirtumui, blogam orui, kaip didelis rūkas, ar lietus. Režimas padidina vaizdo detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrą. 

  Maitinimo bankas komplekte

  Į InfiRay MAH50 priedėlio komplektaciją įeina maitinimo blokas,kuris prailgina baterijos veikimo laiką iki 8 valandų!

  Monokuliaras ir priedėlis viename

  MAH50 universalus prietaisas, kurį galima naudoti kaip priedėlį ir kaip monokuliarą. Prietaisą naudoti kaip monokuliarą galima tik okuliaro pagalba. Okuliaras į komplektaciją neįeina.

  Tolimatis

  InfiRay ILR-1200-2 tolimatis gali nustatyti tikslų atstumą iki taikinio, maks. 1200±1m. Šis tolimatis tai pat gali veikti kaip papildomas maitinimo šaltinis įkrauti Mate serijos priedėlius. Tolimatis turi keičiamą 18650 bateriją, kuri gali būti naudojama kaip papildomas maitinimo šaltinis, prailginantis Mate prietaiso veikimo laiką net 5 valandomis.
  Tolimatis į komplektaciją neįeina- jį galite įsigyti atskirai.

  InfiRay MATE serijos priedėlių prišaudymo instrukcija