Termovizorinis taikiklis PULSAR Talion XG35

 • Termovizorinis taikiklis PULSAR Talion XG35

  3590  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 3590 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Pulsar
 • Tik termovizinis veiksmas - TALION XG35.

  „Talion“ taikiklis maitinasi „Pulsar APS 5T“ keičiama, įkraunama baterija. Vieną kartą įkrauta baterija veikia iki 9 valandų (Talion XQ linija) – tai apima aktyvaus taikiklio naudojimo medžioklėje laiką. Baterijos dangtelio dizainas padeda tiksliai nustatyti teisingą padėtį ir leidžia greitai pakeisti išsikrovusią bateriją į naują visiškoje tamsoje vien tik prisilietimu. 

    

  Daugiataškis prizmės laikiklis, skirtas tiksliam padėties nustatymui ant šautuvo. 

  Montavimo prizmė turi kelis varžtų taškus, kurie užtikrina lankstumą ir patogumą montuojant „Talion“ taikiklį ant įvairių tipų šautuvų. Montavimo metu naudotojas gali perkelti taikiklį išilgai šautuvo į patogiausią matymo padėtį. 

  Tiesioginė prieiga prie visų valdymo elementų 

  Visi „Talion“ taikiklio valdikliai yra viršutiniame okuliaro skydelyje tam, kad būtų paprasčiau juos pasiekti ir būtų patogu tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. 

  Greitas baterijos išėmimo mechanizmas 

  Unikalaus dizaino baterijos dangtelis su greito išėmimo užraktu užtikrina greitą ir nepriekaištingą baterijos keitimą. Atlaisvinus užraktą atidaromas ir pakeliamas baterijos dangtelis, esantis taikiklio korpuso viršuje tam, kad būtų galima greitai pasiekti įkraunamą bateriją. 

  Fokusavimo reguliavimas su taktiliniu žymekliu, skirtu šaudymui naktį 

  Tiksliam fokusavimo reguliavimui integruota plunksninė svirtis nustatyta taip, kad atitiktų išsikišusį kraigą ant „Talion“ taikiklio korpuso, kai fokusavimas pasiekia 70 m (76 jardų) žymą, t.y., naktinio šaudymo atstumą. Tai leidžia greitai ir teisingai sufokusuoti net nežiūrint į taikiklį.