Termovizorinis taikiklis PULSAR Talion XQ35 PRO

 • Termovizorinis taikiklis PULSAR Talion XQ35 PRO

  2290  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 2290 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Pulsar
 • Termovizinis taikiklis - TALION XQ35 PRO 

  Tik termovizinis veiksmas 

  „Talion“ taikiklis maitinasi „Pulsar APS 5T“ keičiama, įkraunama baterija. Vieną kartą įkrauta baterija veikia iki 9 valandų (Talion XQ linija) – tai apima aktyvaus taikiklio naudojimo medžioklėje laiką. Baterijos dangtelio dizainas padeda tiksliai nustatyti teisingą padėtį ir leidžia greitai pakeisti išsikrovusią bateriją į naują visiškoje tamsoje vien tik prisilietimu.  

   

   

  Daugiataškis prizmės laikiklis, skirtas tiksliam padėties nustatymui ant šautuvo. 

  Montavimo prizmė turi kelis varžtų taškus, kurie užtikrina lankstumą ir patogumą montuojant „Talion“ taikiklį ant įvairių tipų šautuvų. Montavimo metu naudotojas gali perkelti taikiklį išilgai šautuvo į patogiausią matymo padėtį. 

  Tiesioginė prieiga prie visų valdymo elementų 

  Visi „Talion“ taikiklio valdikliai yra viršutiniame okuliaro skydelyje tam, kad būtų paprasčiau juos pasiekti ir būtų patogu tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. 

  Greitas baterijos išėmimo mechanizmas 

  Unikalaus dizaino baterijos dangtelis su greito išėmimo užraktu užtikrina greitą ir nepriekaištingą baterijos keitimą. Atlaisvinus užraktą atidaromas ir pakeliamas baterijos dangtelis, esantis taikiklio korpuso viršuje tam, kad būtų galima greitai pasiekti įkraunamą bateriją. 

  Fokusavimo reguliavimas su taktiliniu žymekliu, skirtu šaudymui naktį 

  Tiksliam fokusavimo reguliavimui integruota plunksninė svirtis nustatyta taip, kad atitiktų išsikišusį kraigą ant „Talion“ taikik

  lio korpuso, kai fokusavimas pasiekia 70 m (76 jardų) žymą, t.y., naktinio šaudymo atstumą. Tai leidžia greitai ir teisingai sufokusuoti net nežiūrint į taikiklį. 

  Vartotojo režimas 

  Naudokite šviesumo ir kontrastingumo nustatymus, kad padidintumėte detalių kiekį ir vaizdo informacinę vertę konkrečiomis stebėjimo sąlygomis. Naudotojo („User”) režimas išsaugo pasirinktus šviesumo ir kontrastingumo nustatymus prietaiso atmintyje, taip užtikrinant optimalią vaizdo kokybę iš karto, kai kitą kartą naudosite termovizorių – nereikės atlikti jokių papildomų pakeitimų.

   Trys jautrumo padidinimo lygiai 

  Signalo padidinimo lygio pasirinkimas, kartu su naujais filtravimo algoritmais bei detaliais šviesumo ir kontrastingumo nustatymais, suteikia medžiotojui puikių galimybių gyvūnų aptikimui iš didelio nuotolio esant įvairioms oro ir temperatūros sąlygoms. Jautrumo lygio nustatymas padeda identifikuoti gyvūną bei jo trofėjines savybes ir užtikrina aiškų objektų ir fono vaizdavimą matymo lauke. 

  Lengvas ir tvirtas magnio lydinio korpusas 

  „Talion“ korpusas yra pagamintas iš magnio lydinio tam, kad būtų užtikrintas didelis struktūrinis tvirtumas ir nedidelis svoris. Tvirtas ir lengvas metalinis korpusas taip pat veikia kaip šilumokaitis, išgaunantis vidinės elektronikos skleidžiamą šilumą, todėl termovizinis prietaisas tampa dar jautresnis. 

  Nuotraukų ir vaizdo įrašų įrašymas

  Išsaugokite geriausias stebėjimo akimirkas ir pasidalinkite jomis su draugais bei medžioklės kolegomis. Užtenka vieno mygtuko paspaudimo, kad užfiksuotumėte įdomią akimirką arba pradėtumėte įrašinėti vaizdo įrašą. Į 16 GB vidinę atmintį galima įrašyti daugybę valandų vaizdo įrašų ir dešimtis tūkstančių nuotraukų. 

  „Wi-Fi“ integracija su „iOS“ ir „Android“ prietaisais. „Stream Vision 2“ programėlė 

  Integruotas „Wi-Fi“ modulis padės įrenginį sujungti su išmaniaisiais telefonais, veikiančiais su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis per „Stream Vision 2“ mobiliąją programėlę. Šis derinys suteikia puikias galimybes, tokias kaip prietaiso programinės įrangos atnaujinimas belaidžiu būdu, vaizdų perdavimas į mobiliojo įrenginio ekraną realiuoju laiku, nuotolinis skaitmeninių funkcijų valdymas ir dar daugiau. Programėlėje užsiregistravusiems naudotojams suteikiama debesyje saugoma vieta nuotraukoms ir vaizdo įrašams, padarytiems skaitmeniniu arba termoviziniu prietaisu. 

  Atsparumas didelio kalibro atatrankai: 12-o kalibro, 9.3x64, .375H&H

  „Talion“ termoviziniai taikikliai yra itin atsparūs smūgiams ir gali būti naudojami su šaunamaisiais medžiokliniais ginklais, kurių kalibras yra 9.3x64, .30-06, .300, .375H&H, ir t.t., taip pat ir su lygiavamzdžiais bei pneumatiniais šautuvais. 

  Vandeniui atsparus korpusas: IPX7 

  Su IPX7 atsparumo vandeniui reitingu, „Talion“ taikikliai puikiai veikia esant itin drėgnoms sąlygoms ar lietui bei gali atlaikyti pusvalandį panardinimo į 1 metro gylio vandenį. 

  5 individualūs šaudymo profiliai / 50 prišaudymo atstumų 

  Prišaudymo nustatymai yra išsaugomi šaudymo profilyje. „Talion“ atmintyje galima laikyti iki penkių šaudymo profilių skirtingiems ginklams ar kulkoms. Kiekviename profilyje gali būti iki 10 prišaudymo atstumų. 

  10 tinklelio formų ir 9 spalvų režimų pasirinkimas 

  Tinklelis elektroniniu būdu rodomas toje pačioje plokštumoje kaip ir taikinys. „Talion“ atmintyje yra dešimt tinklelio konfigūracijų ir funkcijų (tiesioginio šūvio, balistinis, kintamo mastelio ir įprastas), joms galima pritaikyti vieną iš 9 spalvų 

  Itin tikslus taikymasis „Picture-in-picture“ režime

  „Picture-in-picture“ režimas leidžia šauliui rodyti didelio tikslumo prišaudymo rėmelį. Rėmelyje, užimančiame tik 10 % viso ekrano ploto, rodomas padidintas taikinio ir tinklelio vaizdas, kuris leidžia naudotojui atidžiai matyti vaizdą taikymosi zonoje bei tuo pačiu metu vizualiai kontroliuoti visą matymo lauką. 

  Pasirinkimas iš 8 spalvų palečių

  Naudotojas gali rinktis iš 8 spalvų palečių, kad efektyviau stebėtų savo matymo lauką, taip leisdamas sau optimizuoti įrenginį konkrečioms užduotims atlikti ir reaguoti į besikeičiančias stebėjimo sąlygas. „White Hot“, „Black Hot“ ir „Red Hot“ optimaliai tinka objektams aptikti, o „Rainbow“ ir „Ultramarine“ padeda padidinti atpažinimo ir identifikavimo galimybes. „Red Monochrome“, „Sepia“ ir „Violet“ geriausiai tinka ilgiems stebėjimams naktiniu paros metu. 

  Laikikliai

  „Talion“ taikikliai turi keturis variantus:

  • Be laikiklio

  • Su „Weaver U“ laikikliu

  • Su „Weaver USQD“ laikikliu

  • Su „Weaver LQD“ laikikliu