Termovizorinis taikiklis PULSAR THERMION 2 LRF XG50

 • Termovizorinis taikiklis PULSAR THERMION 2 LRF XG50

  4690  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 4690 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Pulsar
 • Termovizorinis taikiklis Pulsar THERMION 2 LRF XG50 su įmontuotu lazeriniu tolimačiu.

  Lazerinis tolimatis yra nepastebimai integruotas į klasikinį taikiklio dizainą. Tolimatis yra kompaktiškas, o imtuvas ir spinduolis telpa į vieno optinio kanalo prošvaisos limitą. Matavimo atstumas siekia 800 metrų – „Thermion 2 LRF“ suteikia medžiotojui tikslų atstumo vertinimą medžioklės vietoje ir taip padeda atlikti tikslų šūvį. 

  Aukštos raiškos terminis jutiklis

  Ryškus, itin kontrastingas terminis vaizdas geresniam gyvūnų, jų galūnų ir net smulkiausių detalių, pavyzdžiui, šakų, lapų, žolės ar reljefo, atvaizdavimui. 

  Beprecedentis termovizinio jutiklio jautrumas < 25 mK NETD

  Termovizinis jutiklis su NETD <25 mK užtikrina puikų detalių atpažinimą net ir sudėtingomis oro sąlygomis, esant mažam šiluminiam kontrastui. Mažiausi temperatūrų skirtumai bus aiškiai matomi ir esant stipriam lietui, rūkui ar šaltais rytais – termovizijai sudėtingiausiomis sąlygomis. 

  Balistiniai skaičiavimai taiklio viduje 

  „Thermion 2 LRF“ balistiniai skaičiavimai įgalinami naudojant naują „Stream Vision Ballistics“ mobiliąją programą, susietą su naujausiu programinės įrangos atnaujinimu.  


  Vartotojo režimas


  Naudokite šviesumo ir kontrastingumo nustatymus, kad padidintumėte detalių kiekį ir vaizdo informacinę vertę konkrečiomis stebėjimo sąlygomis. Naudotojo („User”) režimas išsaugo pasirinktus šviesumo ir kontrastingumo nustatymus prietaiso atmintyje, taip užtikrinant optimalią vaizdo kokybę iš karto, kai kitą kartą naudosite termovizorių – nereikės atlikti jokių papildomų pakeitimų. 

  Greitas F50/1.0 objektyvas 

  Termovizinės optikos savybės daro didelę įtaką termovizoriaus gebėjimui užfiksuoti pačius mažiausius radiacijos lygius. Maksimalus aptikimo efektyvumas pasiekiamas su greitu „Thermion 2 LRF“ objektyvu (F50/1.0), veikiančiu kartu su itin jautriu termoviziniu jutikliu. „Thermion 2 LRF“ naudotojui suteikia geriausios kokybės, itin detalų bei kontrastingą vaizdą kiekvieną kartą, net per lietų ar rūką, kai stebimų objektų temperatūrų kontrastai yra minimalūs.  


  Ilgas aptikimo nuotolis – iki 2300 m 

  Galingas ilgų nuotolių F50/1.0 objektyvas kartu su itin jautriu termoviziniu jutikliu garantuoja išskirtines aptikimo galimybes. Standartinį 1.8 m aukščio objektą galima aptikti iš 1800 ‒ 2300 m nuotolio visiškoje tamsoje.

  Iki 10 valandų vienu įkrovimu veikiančios baterijos 

  „Thermion 2 LRF“ yra maitinamas dvejomis įkraunamomis baterijomis: viena įmontuota, su 4.9 Ah talpa, kita – keičiama, su 2 Ah talpa. Vienas įkrovimas garantuoja iki 10 valandų veikimo – tiek laiko aktyvaus taikiklio naudojimo tikrai pakanka įprastos medžioklės metu. Ant keičiamos baterijos esantis įspaudas yra skirtas tiksliam tinkamos baterijos padėties nustatymui, o tai leidžia greitai ir užtikrintai pakeisti tuščią bateriją nauja visiškoje tamsoje, pasikliaujant vien lytėjimu. 

  Itin preciziškas objektyvo fokusavimas abejomis rankomis 

  Objektyvo lęšis su vidiniu fokusavimo mechanizmu suteikia aiškų ir ryškų vaizdą bet kokiu nuotoliu. Ergonomiški fokusavimo žiedai yra sumontuoti iš abiejų taikiklio pusių, tad sufokusuoti taikiklį paprasta ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams.

  Kintamasis priartinimas 

  Bazinis „Thermion 2 LRF“ taikiklių priartinimas gali padidėt 4x arba 8x, priklausomai nuo modelio. Priartinimas keičiasi palaipsniui kas 2x arba nepertraukiamai, kad būtų užtikrintas idealus priartinimo ir matomo regėjimo lauko santykis konkrečiose situacijose. 

   

  Itin tikslus taikymasis „Picture-in-picture“ režime 

  „Picture-in-picture“ režimas leidžia šauliui rodyti didelio tikslumo prišaudymo rėmelį. Rėmelyje, užimančiame tik 10 % viso ekrano ploto, rodomas padidintas taikinio ir tinklelio vaizdas, kuris leidžia naudotojui atidžiai matyti vaizdą taikymosi zonoje bei tuo pačiu metu vizualiai kontroliuoti visą matymo lauką. 

  10 individualių šaudymo profilių / 100 prišaudymo atstumų 

  Prišaudymo nustatymai išsaugomi šaudymo profilyje. „Thermion 2 LRF“ atmintyje galima laikyti iki 10 šaudymo profilių skirtingiems ginklams ar kulkoms. Kiekviename profilyje gali būti iki 10 prišaudymo atstumų. 

  10 tinklelio formų pasirinkimas 9 spalvų režimais

  Tinklelis elektroniniu būdu rodomas toje pačioje plokštumoje kaip ir taikinys. „Thermion 2 LRF“ atmintyje yra dešimt tinklelio konfigūracijų ir funkcijų (tiesioginio šūvio, balistinis, kintamo mastelio ir įprastas), joms galima pritaikyti vieną iš 9 spalvų. 

  Montavimas ant standartinių 30 mm žiedų

  „Thermion 2 LRF“ atrodys estetiškai ant bet kurio medžioklinio ginklo. Iš išorės taikiklis primena klasikinį, 30 mm korpuso dieninį taikiklį. Tokia forma suteikia lankstumo montuojant taikiklį ant medžioklinių ginklų naudojant laiko patikrintus jungiamųjų žiedų sprendimus. 

  Greitas paleidimas

  Vos 3 sekundės nuo tos akimirkos, kai paspaudžiamas įjungimo mygtukas, ir „Thermion 2 LRF“ yra pilnai pasiruošęs darbui. 

  Atatranka įvertinta iki .375 H&H, 12-o kalibro ir 9.3x64 

  „Thermion 2 LRF“ termoviziniai taikikliai yra atsparūs didelei atatrankai ir gali būti naudojami su šaunamaisiais medžiokliniais ginklais, kurių kalibrai – .375 H&H, 12-to kalibro ir 9.3x64, taip pat ir su lygiavamzdžiais bei pneumatiniais šautuvais. 

  Visiškai atsparus vandeniui IPX7

  Su IPX7 atsparumo vandeniui įvertinimu Thermion 2 LRF šautuvai veikia esant didelei drėgmei ir stipriam lietui ir gali atlaikyti pusvalandį panardinus į vandenį iki 1 metro gylio.

  Darbinės temperatūros diapazonas: -25 iki +50 °C

  Thermion 2 LRF taikikliai yra skirti veikti plačiame temperatūrų diapazone nuo -25 iki +50 °C. Šalčiui atsparus AMOLED ekranas pasižymi išskirtiniu greitu atsako laiku ir užtikrina ryškų vaizdą stebint judesį.

  Didelio kontrasto HD AMOLED ekranas

  1024 x 768 HD AMOLED ekranas turi patobulintą spalvų perteikimą, energijos taupymą, didelio kontrasto vaizdą ir greitą reakciją, užtikrinantį aiškius ir sklandžius vaizdus stebint judant arba šaltomis sąlygomis.

  8 spalvų palečių pasirinkimas

  8 spalvų paletės leidžia vartotojui efektyviau stebėti savo matymo lauką, leidžiantį optimizuoti įrenginį konkrečioms užduotims atlikti, taip pat reaguoti į besikeičiančias stebėjimo sąlygas. „White Hot“, „Black Hot“ ir „Red Hot“ yra optimalūs objektų aptikimui, o „Rainbow“ ir „Ultramarine“ padeda padidinti atpažinimo ir identifikavimo tikimybę. Ilgam stebėjimui naktį labiausiai tinka raudonos monochrominės, sepijos ir violetinės spalvos.

  Plataus kampo okuliaras patogiam stebėjimui

  Plataus kampo okuliaras (29,5°) ir platus HD kokybės AMOLED ekrano žiūrėjimo kampas užtikrina patogų vaizdo suvokimą ir rakto skylutės efekto nebuvimą saugiai pašalinus 50 mm išėjimo vyzdį. Stebėjimas su Thermion 2 LRF nevargina akių ir leidžia medžiotojui visiškai susikoncentruoti į medžioklės procesą.

  Foto ir vaizdo įrašymas

  Išsaugokite geriausias stebėjimo akimirkas ir pasidalykite jomis su draugais ir medžiotojų kolegomis. Užtenka vieno mygtuko paspaudimo norint užfiksuoti įdomią akimirką ar pradėti filmuoti. 16 GB vidinės atminties suteiks galimybę įrašyti daugybę valandų vaizdo ir dešimtis tūkstančių nuotraukų.

  Stream Vision 2. WiFi integracija su iOS ir Android įrenginiais

  Integruotas WiFi modulis per „Stream Vision 2“ mobiliąją aplikaciją įrenginį sujungs su išmaniaisiais telefonais, paremtais Android ir iOS. Šis derinys suteikia puikią galimybę, pavyzdžiui, bevielis įrenginio programinės įrangos atnaujinimas, vaizdų perdavimas į mobiliojo įrenginio ekraną realiu laiku, nuotolinis įrenginio skaitmeninių funkcijų valdymas ir daugelis kitų. Programėlėje registruotiems vartotojams suteikiama vieta debesyje saugoti nuotraukas ir vaizdo įrašus, darytas skaitmeniniu ar terminiu vaizdo įrenginiu.