Termovizorinis taikiklis PULSAR THERMION 2 XQ50 Pro

 • Termovizorinis taikiklis PULSAR THERMION 2 XQ50 Pro

  2990  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 2990 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Pulsar
 • Pranašesnis šiluminis jautrumas su termoviziniais taikikliais THERMION 2.

  Klasikinis dizainas. Montavimas ant standartinių 30 mm žiedų

  Klasikinės formos korpusas idealiai tinka visų tipų medžioklei ir supaprastina montavimą. Sukurti, kad būtų patogu naudoti, ,,Thermion“ taikikliai tvirtinami prie standartinių 30 mm skersmens žiedų. Nereikia jokių specialių įrankių ar įrangos. 

  Itin jautrus terminio vaizdo jutiklis 

  Terminio vaizdo jutiklis su NETD <25 mK* užtikrina puikų smulkiausių detalių atpažinimą net pačiomis atšiauriausiomis oro sąlygomis, kai šiluminis kontrastas mažas. Mažiausi stebimų objektų temperatūrų skirtumai bus aiškiai matomi net ir smarkių liūčių metu, per tirštą rūką ar šaltais rytais, taip leidžiant lengvai atpažinti ir nustatyti žvėrį bei jo savybes.

  * - Thermion 2 Pro 

  Greitos diafragmos f1.0 germanio optika

  Kokybiška greitos diafragmos germanio optika užtikrina optimalų šilumos energijos pralaidumą, sumažina triukšmą ir pagerina stebimos scenos detales. 

  Balistiniai skaičiavimai taiklio viduje 

  „Thermion 2“ balistinio skaičiavimo funkciją galite aktyvuoti atnaujinę įmontuotąją programinę įrangą ir įsirašę „Stream Vision Ballistics“ mobiliąją programėlę.

  Štai ką turite žinoti:

  • Parsisiųskite 3.3 įmontuotosios programinės įrangos versiją.
  • Atsisiųskite „Stream Vision Ballistics“ programėlę į savo telefoną.
  • Susikurkite iki 10 balistinių profilių į įkelkite juos į savo taikiklį.
  • Atsijunkite nuo programėlės. Prietaiso pagrindiniame meniu pasirinkite vieną išsaugotų profilių.
  • Greitajame meniu nustatykite taikinio atstumą.
  • Programa taikiklio ekrane parodys siūlomą taikymosi tašką.

  Atnaujinimas jau veikia „Thermion 2 XP50 Pro“, „Thermion 2 XQ50 Pro“, „Thermion 2 XQ35 Pro“ ir „Thermion 2 XG50“ taikikliams. Atsisiųskite dabar! 

  Ekstremalus aptikimo nuotolis 

  Aukštos kokybės germanio optika kartu su pažangiu terminio vaizdo jutikliu užtikrina precedento neturintį aptikimo diapazoną iki 2300* metrų) net visiškoje tamsoje.

  * - Thermion 2 XG50 

  Vartotojo režimas

  Naudokite šviesumo ir kontrastingumo nustatymus, kad padidintumėte detalių kiekį ir vaizdo informacinę vertę konkrečiomis stebėjimo sąlygomis. Naudotojo („User”) režimas išsaugo pasirinktus šviesumo ir kontrastingumo nustatymus prietaiso atmintyje, taip užtikrinant optimalią vaizdo kokybę iš karto, kai kitą kartą naudosite termovizorių – nereikės atlikti jokių papildomų pakeitimų. 
   

  Wi-Fi integracija su „iOS“ ir „Android“ prietaisais per „Stream Vision 2“ programėlę 

  Įmontuotas Wi-Fi leidžia prijungti „Thermion 2 Pro“ prie „Android“ ir „iOS“ išmaniųjų telefonų per „Stream Vision 2“ mobiliąją programėlę. Tai atveria dar daugiau galimybių, įskaitant belaidžius prietaiso programinės įrangos atnaujinimus, vaizdo perdavimą iš prietaiso realiu laiku į išmaniojo telefono ekraną, prietaisu užfiksuotų nuotraukų ir vaizdo įrašų publikavimą socialiniuose tinkluose arba dalijimąsi per susirašinėjimų programėles, nuotolinių prietaiso skaitmeninių funkcijų valdymą ir prieigą prie naujausių „Pulsar“ naujienų. Be to, registruoti vartotojai gauna 16 GB vietos debesyje nuotraukų ir vaizdo įrašų, padarytų su prietaisu, laikymui. 

  Atatranka įvertinta iki .375 H&H, 12-o kalibro ir 9.3x64 

  Atatranka įvertinta iki 6,000 džaulių nepriekaištingam veikimui su didesniais kalibrais iki .375 H&H, 12-to kalibro ir 9.3x64. 

  Ilgas baterijos veikimo laikas. Vienu įkrovimu veikia iki 10 valandų 

  „Thermion 2“ taikikliai turi unikalią kombinuotą baterijų sistemą, kurią sudaro dvi įkraunamos ličio jonų baterijos - vidinė ir išorinė. Išorinė įkraunama baterija gali būti pakeista per kelias sekundes, suteikdama papildomo laiko medžioklei.

  Kintamas priartinimas 

  Bazinis „Thermion 2“ taikiklių priartinimas gali būti didinamas naudojant skaitmeninį vaizdo padidinimą. Priartinimas keičiasi palaipsniui kas 2x arba nepertraukiamai, kad būtų užtikrintas idealus priartinimo ir matomo regėjimo lauko santykis konkrečiose situacijose. 

  Patobulintas Wi-Fi ryšys su 2.4 / 5 GHz bangų diapazono palaikymu

  „Thermion 2“ taikikliuose standartinis išmaniojo telefono ryšio dažnių diapazonas per 2,4 GHz Wi-Fi kanalą papildytas efektyviu 5 GHz diapazonu. 5 GHz ryšys siūlo didesnį pralaidumą, greitesnį duomenų perdavimo greitį, atsparumą triukšmui ir geresnį ryšio stabilumą, todėl taikiklis valdomas produktyviau ir lengviau su išmaniuoju telefonu. 

  Prišaudymo profilių valdymas 

  Į vidinę atmintį galite įrašyti iki 5 prišaudymo profilių, iš kurių kiekvienas gali turėti iki 10 skirtingų atstumų koordinačių įvairioms situacijoms, pavyzdžiui, greitam šautuvo pakeitimui arba kitoms korekcijoms. 

  10 tinklelio formų ir 9 spalvų režimų pasirinkimas 

  „Thermion“ taikiklių serija turi daugybę pritaikomų formų ir spalvų tinklelių, įskaitant statinius, balistinius ir keičiamo dydžio tinklelius. 9 spalvų parinktys padeda optimizuoti taikymąsi konkrečiomis sąlygomis. 

  Itin tikslus taikymasis „Picture-in-picture“ režime 

  „Picture-in-picture“ režimas leidžia šauliui rodyti didelio tikslumo prišaudymo rėmelį. Rėmelyje, užimančiame tik 10 % viso ekrano ploto, rodomas padidintas taikinio ir tinklelio vaizdas, kuris leidžia naudotojui atidžiai matyti vaizdą taikymosi zonoje bei tuo pačiu metu vizualiai kontroliuoti visą matymo lauką. 

  Nuotraukų ir vaizdo įrašų įrašymas 

  Išsaugokite geriausias stebėjimo akimirkas ir pasidalinkite jomis su draugais ir kolegomis medžiotojais. Užtenka vieno mygtuko paspaudimo norint užfiksuoti įdomią akimirką ar pradėti filmuoti. 16 GB vidinė atmintis suteiks galimybę įrašyti daugybę valandų vaizdo įrašų ir dešimtis tūkstančių nuotraukų. 

  Didelio kontrasto HD AMOLED ekranas 

  1024x768 HD AMOLED ekranas pasižymi geresniu spalvų perteikimu, energijos taupymu, didelio kontrasto vaizdu bei greitu reagavimu, taip užtikrinant aiškų ir sklandų vaizdą net ir tada, kai stebite judėdami arba šaltomis sąlygomis. 

  8 spalvų paletės 

  Naudotojas gali rinktis iš 8 spalvų palečių, kad efektyviau stebėtų savo matymo lauką, taip leisdamas sau optimizuoti įrenginį konkrečioms užduotims atlikti ir reaguoti į besikeičiančias stebėjimo sąlygas. „White Hot“, „Black Hot“ ir „Red Hot“ optimaliai tinka objektams aptikti, o „Rainbow“ ir „Ultramarine“ padeda padidinti atpažinimo ir identifikavimo galimybes. „Red Monochrome“, „Sepia“ ir „Violet“ geriausiai tinka ilgiems stebėjimams naktiniu paros metu. 

  Visiškai atsparus vandeniui: IPX7 

  Su IPX7 atsparumo vandeniui reitingu, „Thermion 2“ taikikliai veikia ir esant dideliam drėgnumui ir smarkiam lietui bei gali atlaikyti pusvalandį panardinimo į 1 metro gylio vandenį.