Termovizorius InfiRay Clip CH50 V2

 • Termovizorius InfiRay Clip CH50 V2

  3895  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 3895 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
 • Infiray CH50 V2 termovizorius yra aukštos kokybės, dvejopo naudojimo prietaisas, t.y. jį galima naudoti kaip atskirą įrenginį monokuliarą arba kaip priedą montuojamą prie optinio taikiklio. „Infiray CH50 V2“ termovizorius yra lengvas ir kompaktiškas ir skirtingai nei naktinio matymo prietaisai, šiluminio vaizdo kamera nereikalauja išorinio šviesos šaltinio, taip pat įtakos nedaro stiprus šviesos poveikis. Prietaisą prie optikos galima pritvirtinti keliais paprastais veiksmais, naudojant adapterį.
  Priedą lengva valdyti naudojant belaidį Bluetooth nuotolinio valdymo pultą (pridedamas). Su InfiRay Clip CH50 V2 pastebėsite objektus, netesant blogoms oro sąlygoms ar  jei stebėjimo zonoje yra trukdžių pvz. krūmų, aukštos žolės.
  Termovizorius pateikia ryškų, didelio kontrasto šiluminį vaizdą, kuris leidžia reaguoti iki 800 metrų. Aptikimo nuotolis yra iki 2597 m. Vaizdo ekranas pateikiamas keturiais variantais: (juoda/karšta, balta/karšta, raudona/karšta ir termografinės spalvos). Paprastas meniu naršymas yra gerai apgalvotas ir gali būti intuityviai valdomas, šiek tiek įgudus. Platus priedų asortimentas leidžia pritaikyti įrenginį vartotojui ir sukurti individualią vartotojo patirtį. Termovizorius Infiray CH50 V2 turi geriausias aptikimo sąlygas miške, dėl didelio kontrasto vaizdo rodymo, ir ypač tinkamas medžioklei lauke, dėl rodymo ilgu nuotoliu. Vaizdo įrašus ar vaizdo failus galima lengvai persiųsti ir bendrinti naudojant vidinę programą.