Termovizorius Leica Calonox View

 • Termovizorius Leica Calonox View

  4450  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 4450 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  • Aukščiausia vaizdo kokybė naudojant „Leica Image Optimization“ (LIO™). Unikaliai ryškūs, detalūs, didelio kontrasto vaizdai. „Leica“ vaizdo apdorojimas („Leica Image Optimization – LIO™“) pagerina vaizdą naudojant specialius algoritmus, todėl gaunamos ypač detalios spalvų gradacijos, puikus kontrastas ir didelė detalių raiška.Išskirtinis Leica Calonox View atpažinimo diapazonas pagrįstas aukščiausios klasės vanadžio oksido (VOx) jutikliu, turinčiu 640 x 512 pikselių ir 12 µm pikselių dydį ir puikią temperatūros skiriamąją gebą.

     

   

  • „Leica Calonox View“ turi 16 GB vidinę atmintį, kad būtų galima įrašyti nuotraukas ar vaizdo įrašus. Naudojant Calonox View App, išsaugotus vaizdus galima perkelti į išmanųjį telefoną per WLAN arba į kompiuterį per laidą. Stebėti tiesioginį vaizdą galima ir mobiliuoju telefonu.  
  • Įspūdingas detalių atpažinimas dideliu atstumu. Leica Calonox View gali aptikti taikinius iki 3000 metrų atstumu, atpažinti taikinius iki 1000 m ir tiksliai pažinti iki 500 m.  
  • Galingas skaitmeninis priartinimas. Idealiai tinka stebėjimams iš arti, 42 mm objektyvas kartu su 2,5 karto pagrindiniu optiniu padidinimu užtikrina didelį matymo lauką ir geriausią vaizdą. Skaitmeninį priartinimą galima padidinti iki 10 kartų, kad net ir dideliais atstumais neliktų paslėptos detalės.  
  • Keturi spalvų režimai didelio kontrasto detalių atpažinimui. Išbandytas lauko sąlygomis ir tikslus detalėms. Keturi spalvų režimai „White Hot“, „Black Hot“, „Red Hot“ ir „Rainbow“ suteikia praktiškus ekrano variantus ir didesnį, didelio kontrasto detalių atpažinimą.

         

      

  • „Calonox View“ programa. Dar patogesnis valdymas. Greita ir paprasta: naudojant Calonox View programėlę, fotoaparate saugomas nuotraukas ar vaizdo įrašus galima perkelti į išmanųjį telefoną per WLAN. Be to, tiesioginio vaizdo funkcija leidžia stebėti peizažą mobiliojo telefono ekrane. Vienu spustelėjimu galite perjungti ekraną iš dienos režimo į naktinį režimą. 
  • Trys kalibravimo režimai vaizdo optimizavimui. Naudodami tris integruotus kalibravimo režimus Automatinis (A), Rankinis (M) ir Fonas (B), galite atkurti, atnaujinti ir pagerinti vaizdą ekrane. A ir M režimuose užrakto kalibravimas pradedamas automatiškai arba, jei pageidaujate, rankiniu būdu vienu mygtuko paspaudimu. Fono kalibravimas su uždengtu objektyvu yra ypač efektyvus ir leidžia pasiekti geriausių rezultatų.   
  • HD ekranas ir įkraunama baterija - pažangiausios technologijos. Galingas HD ekranas su 1280 x 960 pikselių leidžia patogiai stebėti ir patikimai atpažinti persekiojant arba fotografuojant iš žaliuzių. Stacionariai sumontuota įkraunama baterija su apytiksl. 5 valandų galia yra ypač gerai apsaugota nuo šalčio ir drėgmės. O krovimas galimas eksploatacijos metu, pvz. naudojant maitinimo bloką.