Apie mus

 • Apie parduotuvę

  ascgroup.lt - specializuota medžioklės bei laisvalaikio prekių parduotuvė, užsiimanti didmenine bei mažmenine prekyba. Prekiaujame aukščiausios kokybės bei gerai pasaulyje žinomų prekinių ženklų reikmenimis medžioklei, kokybiška avalyne bei drabužiais, prekėmis skirtomis aktyviam laisvalaikiui gamtoje. Savo klientams stengiamės suteikti informaciją apie prekę, patarti ir pasiūlyti kokybės ir kainos santykį atitinkančius produktus, kurie tarnautų ilgai ir tvarkingai.
  Padėdami taupyti Jūsų laiką ir pinigus, esame pasiryžę pasiūlyti geriausią kainą savo parduotuvės asortimentui, patarti ir padėti išsirinkti Jums reikalingas prekes bei surasti Jums geriausiai tinkantį sprendimą. O prekes pristatyti operatyviai, jums patogiu metu, tiesiai į namus, darbą ar kitą pasirinktą pristatymo vietą.

  Apie šaudymo centrą

  Rūpindamiesi medžiotojų saugumu bei taiklumu, savo klientams siūlome apsilankyti 2011 m. atidarytame šaudymo centre, nuo kurio ir prasidėjo mūsų verslas.

  Šiame šaudymo centre galite pasitikrinti taiklumą, prisišaudyti ginklą, patobulinti šaudymo įgūdžius bei pasitreniruoti prieš varžybas. Šaudymo centre yra laukiami tiek medžiotojai, tiek sportinio šaudymo entuziastai.

  Detalesnę informaciją apie šaudymo centrą, jo teikiamas paslaugas, įkainius ir kontaktus rasite čia.

  Rekvizitai

  MB “Aukštaitijos šaudymo centras”

  Registracijos adresas: Birutės g. 3a, Pasvalys, LT-39116
  Korespondencijos ir buveinės adresas: Mūšos g. 6d, Pasvalys, LT-39105

  Įmonės kodas: 304762606
  PVM kodas: LT100013310010
  Telefonas: +370 606 19165
  El.paštas: info@ascgroup.lt
  Luminor Bank AS a/s LT454010051004211132