Prekių grąžinimo sąlygos

 • Prekių grąžinimas, perkant MB „Aukštaitijos šaudymo centras“ fizinėje bei internetinėje parduotuvėje, adresu www.ascgroup.lt, vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatomis.

  1. Tinkamos kokybės Specialios prekės – ginklai, ginklų priedėliai ir šaudmenys, kuriems įsigyti reikalingas leidimas, yra nekeičiamos ir negrąžinamos remiantis LR CK šeštos knygos XVIII1 skyriaus nuostatomis ir LR Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. įsakymu Nr. 738 ,,Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“.

  2. Prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, arba kurios dėl savo prigimties po jų pateikimo Pirkėjui prarado prekines savybes, yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas, yra negrąžinamos.

  3. Visų kitų parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

  4. Norėdamas grąžinti kokybišką prekę(-es) remiantis LR CK 6.22810 straipsnio nuostatomis, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, susisiekdamas el.paštu info@ascgroup.lt ir užpildydamas Prekių grąžinimo aktą

  5. Kokybišką prekę galite grąžinti per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

  • Prekė yra tvarkingoje, originalioje pakuotėje.
  • Prekės įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
  • Prekė nebuvo naudojama ir (arba) sugadinta.
  • Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija.
  • Turite prekės įsigijimo dokumentą.

  6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 4-5 punkte nurodytų grąžinimo tvarkos ir sąlygų.

  7. Prekės grąžinimo atveju Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pinigus už grąžintą prekę pervesti, tik atlikus grąžintos prekės įvertinimą. Pinigai pervedami į mokėtojo sąskaitą per 14 dienų.

  8. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma.

  9. Už gražinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas.

  10. Kokybiškos ir netikusios prekės prekės, Pirkėjo sąskaita, grąžinamos adresu MB „Aukštaitijos šaudymo centras“, Mūšos g. 6d, Pasvalys LT-39105. Už prekių grąžinimą, išskyrus atvejus kai gautos ne užsakytos ar ne kokybiškos prekės, moka Pirkėjas.

  11. Norėdami gražinti prekes, prieš išsiųsdami mūsų nurodytu adresu ar grąžindami į fizinę parduotuvę, turite jas saugiai supakuoti, prie jų pridėti įsigijimo dokumentą ir užpildytą Prekių gražinimo aktą.

  12. Gavus ne kokybiškas ar ne tas prekes, kurios buvo užsakytos, prašome susisiekti kontaktuose nurodytu numeriu ar el.paštu (info@ascgroup.lt) ir mes atsiųsime kurjerį, Jūsų nurodytu adresu, ar susigrąžinsime prekes kitu, Jums patogiu būdu.

  13. Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas: Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, Vilnius LT-01402, www.vvtat.lt