Pistoletas Glock 45 Gen5 MOS FS, 9x19

 • Pistoletas Glock 45 Gen5 MOS FS, 9x19

  875  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 875 
  Parduodama tik atsiimant parduotuvėje
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto

  Ginklai ir šaudmenys parduodami tik atvykus į fizinę parduotuvę ir pateikus visus reikalingus leidimus jiems įsigyti.  

  Gamintojas
 • Pistoletas Glock 45 MOS FS - tai Crossover serijos pistoletas, turintis visus, penktos generacijos pistoletų privalumus bei MOS sistemą. Kompaktiška spyna ir pilno dydžio rankena remiasi karinio, G19X, pistoleto filosofija. 

  Pistoletas Glock 45 MOS FS, 9x19 - tai ginklas su moduline optine sistema (MOS), kuri supaprastina optinio taikiklio (kalimatoriaus) uždėjimą ant ginklo. Spyna yra preciziškai apdirbta, kad būtų galima pritvirtinti populiariausius optikos pasirinkimus. 

  Naujasis Glock Gen5 dėl universalumo iš savo dizaino eliminavo renkenos griovelius pirštams, tačiau paliko galimybę keisti rankenos pastorinimus. Ginklo spyna padengta nDLC danga, neprilygstančia kietumu ir atsparumu rūdims. Praplatinta apkabos įdėjimo anga palengvina greitą apkabos įstatymą ir sutaupo laiko stresinėse situacijose. Apkabos išmetimo mygtukas yra lengvai perstatomas į vieną ar kitą ginklo pusę ir, kartu su abiejose pusėse esančia spynos sustabdymo svirtele, daro šį ginklą vienodai patogiu tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams šauliams.  

  Visi Glock Gen 5 modeliai turi GLOCK Marksman Barrel (GMB) vamzdžius su poligoninėmis graižtvomis.