RX.HELIX SPEEDSTER (synthetic green)

 • RX.HELIX SPEEDSTER (synthetic green)

  2990  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 2990 
  3450  Sutaupykite 460 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto

  Ginklai ir šaudmenys parduodami tik atvykus į fizinę parduotuvę ir pateikus visus reikalingus leidimus jiems įsigyti. 

  Gamintojas
 • HELIX Speedster, su savo naująja revoliucine sintetine buože pasirodo nauju kampu kaip medžioklinis ginklas. Buožės gale esanti pažandė OmegaGrip sujungia du klasikinės buožės principus, į vieną ergonomišką ir greitą naujovę. Naudojant klasikinę buožę su skyle, atsiskleidžia nepatogumas, kai reikia užtaisyti ginklą, bet Helix Speedster padaryta ertmė tarp saugiklio ir pačios rankenos leido ją padaryti panašesnę į pistoletinę rankeną ir taip šio nepatogumo išvengti. Reguliuojamas buožpadis leidžia buožės ilgį prisitaikyti pagal Jūsų porekius, o buožėje įmontuoti gumos intarpai suteikia geresnį sukibimą jūsų rankai šūvio metu.

  Tiesaus užtaisymo spyna, maža eiga, itin greitas ginklo pertaisymas.

   

  Greitas išardymas ir vamzdžio bei kalibrų keitimas be įrankių.

  Atvira "OmegaGrip" pistoletinė rankena, guma aptrauktos svarbiausios vietos, geresniam sukibimui ir patogesniam ginklo laikymui rankose.

  Automatiškai reguliuojama pažandė. Spyruoklinis elementas su atminties funkcija sklandžiai ir tyliai, vieno mygtuko paspaudimu atsistato į anksčiau sureguliuotą, reikiamą aukštį.

  Buožės ilgį galima reguliuoti, įvairaus ilgio buožpadžiais, kuriuos siūlo Merkel ir kuriuos galima lengvai pakeisti.

  Šaulio saugumą garantuoja šešių užraktų, uždara spyna.

  Rankinio užvedimo sistema. Saugiklis užvedamas tik tada kai reikia, lengvai ir su minimaliu garsu, bei grąžinamas į pradinę padėtį, jei nepaleidžamas nei vienas šūvis.

   

  Reguliuojama Helix nuleistuko jėga nuo apytiks. 900 iki 1900 gramų. Pasirinktinai: TAR-GT nuleistukas, švelniai reguliuojamas apytksl. nuo 500 iki 1500 g.

  Integruota Picatinny (Weaver) pavaža. 

     

  „Helix“ dėtuvės yra pagamintos iš lakštinio plieno ir apsaugotos nuo įbrėžimų polimeriniu sluoksniu, esančiu ant griebimo detalės. Nesvarbu, ar tai būtų pagrindinės dėtuvės (3 šovinių), ar 5 šovinių variantas, jos puikiai tiks medžioklėms su varovais.