Termovizoriniai žiūronai PULSAR Merger LRF XP35

 • Termovizoriniai žiūronai PULSAR Merger LRF XP35

  3300  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 3300 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Pulsar

 • Pulsar „Merger LRF XP35“ termoviziniai žiūronai sukurti klasikinių dieninių žiūronų dizaino pagrindu. 35 mm modelis pasižymi didesniu kompaktiškumu, kad žiūronus būtų patogu laikyti rankoje, o estetinės ir ergonominės prietaiso savybės tikrai nepaliks abejingų. „Merger LRF XP35“ garantuoja puikią kokybę ir platų matymo lauką. 

  Itin jautrus, 640x480 raiškos, Europoje pagamintas termovizinis jutiklis (NETD
  Itin jautrus, Europoje pagamintas termovizinis jutiklis su NETD <25 mK aptinka mažiausius šiluminius skirtumus net ir esant mažam temperatūrų kontrastui, lietui ar rūkui. 640x480 pikselių raiška užtikrina patikimą taikinio atpažinimą, aiškiai atvaizduoja gyvūno anatominius kontūrus ir ryškiai pateikia fonines detales. 

  Plačiausias matymo laukas – 17.8° – termovizinių žiūronų kategorijoje
  640x480/17 µm jutiklis užtikrina plačiausią matymo lauką visoje „Merger LRF“ linijoje – 17,8 laipsnių. Platus matymo laukas supaprastina šiluminių objektų paieškos ir aptikimo procesą, stabilizuoja vaizdą, leidžia geriau orientuotis aplinkoje. Aukštas vaizdo detalumas esant baziniam priartinimui kartu su plačiu matymo lauku užtikrina didesnį patogumą ir geresnį stebimo vaizdo suvokimą. 

  Integruotas lazerinis tolimatis. Atstumo matavimas iki 1000 m

  Taikinio atstumas – itin svarbus faktorius, kai reikia priimti teisingą sprendimą. „Merger LRF“ žiūronuose esantis lazerinis tolimatis veikia metro tikslumu ir dviem režimais: vienkartinio matavimo ir nuolatinio skenavimo. Jo matavimo diapazonas siekia iki 1 kilometro. 

  Patogu stebėti abejomis akimis
  „Merger LRF“ optikos dizainas yra pritaikytas žmogaus regai, kadangi mes pratę priimti vizualinę informaciją dviem kanalais. Stebėjimas abejomis akimis kelia mažiau nuovargio nei viena akimi, todėl šiais žiūronais lengviau aptikti smulkius ar neryškius objektus. Su jais taip pat pasieksite geresnių rezultatų žemų kontrastų sąlygomis nei su panašių techninių savybių termoviziniais monokliais. „Merger LRF“ žiūronų atstumą tarp vyzdžių galima reguliuoti nuo 62 mm iki 74 mm, taip prisitaikant prie kiekvieno naudotojo poreikių.

  Patogu stebėti abejomis akimis
  „Merger LRF“ optikos dizainas yra pritaikytas žmogaus regai, kadangi mes pratę priimti vizualinę informaciją dviem kanalais. Stebėjimas abejomis akimis kelia mažiau nuovargio nei viena akimi, todėl šiais žiūronais lengviau aptikti smulkius ar neryškius objektus. Su jais taip pat pasieksite geresnių rezultatų žemų kontrastų sąlygomis nei su panašių techninių savybių termoviziniais monokliais. „Merger LRF“ žiūronų atstumą tarp vyzdžių galima reguliuoti nuo 62 mm iki 74 mm, taip prisitaikant prie kiekvieno naudotojo poreikių.

  „Stream Vision 2“ programinė įranga. „Wi-Fi“ palaikymas „iOS“ ir „Android“ prietaisuose. 

  „Stream Vision 2“ mobilioji programėlė internetiniu ryšiu sujungia „Merger LRF XP35“ žiūronus su „Android“ ir „iOS“ išmaniais įrenginiais. Sąsaja atneša daugybę privalumų, tokių kaip bevieliai programinės įrangos atnaujinimai, vaizdo perdavimas realiu laiku iš „Merger LRF XP35“ į išmanaus telefono ekraną, turinio dalinimasis socialiniuose tinkluose ar pokalbių programėlėse, nuotolinis skaitmeninių funkcijų aktyvavimas ir prieiga prie šviežiausių „Pulsar“ naujienų. Registruoti vartotojai gauna 16 GB duomenų debesyje – tai saugykla žiūronais užfiksuotoms nuotraukoms ir vaizdo įrašams kaupti. 

  Daugiau funkcijų 

  • Jautrumo padidinimo lygiai 

  3 jautrumo padidinimo lygiai, kartu su naujais filtravimo algoritmais ir tiksliu ryškumo ir kontrasto reguliavimu, padidina medžiotojo galimybes anksti aptikti žvėrį esant prastam ir drėgnam orui. Ši funkcija padeda geriau atpažinti gyvūną ir užtikrina aiškų objektų ir fono atvaizdavimą matymo lauke.  

  • Kombinuota dviejų baterijų sistema. Iki 9 val. nepertraukiamo veikimo 

  „Merger LRF“ žiūronai maitinami dviem įkraunamomis baterijomis: 4 Ah talpos vidine baterija ir 3,2 Ah talpos keičiama baterija. Vienas įkrovimas garantuoja net iki 9 valandų nepertraukiamą veikimą. Patogus išorinės baterijos žymėjimas ir pozicionavimas leidžia ją greitai pakeisti net ir visiškoje tamsoje. 

  • Ryškių kontrastų HD AMOLED ekranas 

  „Merger“ HD AMOLED ekranas pasižymi aiškiu, itin kontrastingu ir ryškiu vaizdu. AMOLED technologija taupo energiją ir užtikrina sklandų aukštos raiškos vaizdinės informacijos perdavimą. 

  • Tvirtas magnio lydinio korpusas 

  „Merger LRF“ prietaisai sukurti nuolatiniam, intensyviam naudojimui. Magnio lydinio korpusas yra lengvas ir kartu tvirtas, tad apsaugo vidinius prietaiso komponentus nuo smūgių, numetimų, drėgmės, karščio ir šalčio. Be to, metalinis korpusas puikiai apsaugo prietaiso elektroniką nuo perkaitimo, sumažina vaizdo triukšmingumą ir užtikrina sklandų veikimą net ilgesniais stebėjimo periodais. 

  • IPX7 sertifikuotas atsparumas vandeniui 

  IPX7 kodas indikuoja, kad prietaisas yra atsparus vandeniui, o sertifikatas garantuoja apsaugą nuo stipraus lietaus, sniego ir kitų kritulių. Žiūronai veiks sklandžiai net ir panardinus juos į 1 metro gylį iki 30 minučių.  

  • Veikia įvairiomis temperatūromis (-25 iki +50°C) 

  „Merger LRF“ korpusas, maitinimo blokas, optinės technologijos ir elektronika pritaikyti atlaikyti skirtingas temperatūras. Žiūronai puikiai veiks net ir stingdančiame šaltyje iki -25°C. 

  • 8 spalvų paletės

  8 spalvų paletės leidžia vartotojams efektyviau išnaudoti „Merger LRF XP35“ privalumus ir pritaikyti žiūronus konkrečioms užduotims, kurias diktuoja aplinkybės. „White Hot“, „Black Hot“ ir „Red Hot“ paletės yra sukurtos objektų aptikimui. „Rainbow“ ir „Ultramarine“ ypač tinka taikinio atpažinimui ir identifikavimui. „Red Monochrome“, „Sepia“ ir „Violet“ labiausiai pravers ilgiems naktiniams stebėjimams. 

  • Artumo jutiklis slaptumui

  Medžiojant tamsoje būtina turėti priedangą. Budėjimo režimas naudojant „Display Off“ funkciją yra įprastas būdas išvengti foninio apšvietimo iš okuliarų. Siekdami supaprastinti šį procesą, papildėme „Merger LRF“ prietaisus artumo jutikliu, kuris atlieka ekrano jungiklio funkciją ir apsaugo nuo foninio apšvietimo išryškėjimo tamsoje.                                                                                                                                                                                                                                          Patraukus prietaisą nuo akių, artumo jutiklis išjungia ekranus, o vėl pridėjus – abu ekranai įsijungia ir toliau rodo išskirtinės kokybės vaizdą.