Termovizoriniai žiūronai PULSAR Merger LRF XP50

 • Termovizoriniai žiūronai PULSAR Merger LRF XP50

  4690  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 4690 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Pulsar
 • Šiuolaikinė termovizijos klasika - Termoviziniai žiūronai MERGER LRF XP50.

  Klasikinis dizainas. Kompaktiškas dydis 

  Terminio vaizdo binoklių „Merger LRF“ dizainas primena klasikinius dieninius žiūronus. Kompaktiškas prietaisas patogiai telpa rankose ir išsiskiria patrauklia vizualine estetika bei pavyzdine ergonomika. Šeši funkcionalūs mygtukai išdėstyti lengvai pasiekiamoje korpuso vietoje, o dažniausiai naudojamos skaitmeninės funkcijos aktyvuojamos vos vienu paspaudimu. 

  Patogi stebėjimo patirtis 

  Žiūronų „Merger LRF“ optinis dizainas tiksliai pritaikytas žmogaus regos ypatumams. Mums įprasta vizualią informaciją priimti dviem kanalais vienu metu. Stebėti aplinką abiem akimis kur kas lengviau nei viena. Tai paaiškina, kodėl binokliai geriau aptinka mažus ar blankius objektus ir yra efektyvesni esant žemam temperatūrų kontrastui, lyginant su tokių pat parametrų termoviziniais monokliais. Reguliuojamas atstumas tarp okuliarų (nuo 62 iki 74 mm) leidžia žiūronus „Merger LRF“ pritaikyti individualiems vartojo poreikiams. 

  Integruotas lazerinis tolimatis 

  Tikslus atstumo supratimas – esminis veiksnys, padedantis priimti teisingą sprendimą. Integruotas lazerinis tolimatis, kurio diapazonas siekia iki 1 kilometro, leidžia išmatuoti atstumus pavieniais matavimais ir nenutrūkstamo skenavimo režimais ± 1 metro tikslumu, kad būtų galima greitai ir tiksliai įvertinti situaciją. 

  Aukštos raiškos termovizinis sensorius 640x480 pikselių @ < 25 mK NETD 

  Didelio jautrumo <25 mK NETD sensorius aptinka minimalius temperatūrų skirtumus stebint žemo temperatūrų kontrasto sąlygomis, lyjant lietui ar tvyrant rūkui. 640x480 pikselių rezoliucija užtikrina patikimą taikinio identifikavimą, aukštos kokybės gyvūnų anatominių savybių ir smulkių kraštovaizdžio detalių vizualizavimą.

  Didelės diafragmos F50/1.0 germanio objektyvas 

  Termovizijos optikos techniniai parametrai lemia prietaiso gebėjimą aptikti objektus, skleidžiančius vos aptinkamus šilumos pėdsakus. Maksimalų aptikimo efektyvumą užtikrina šviesai itin laidus F50/1.0 objektyvas kartu su labai jautriu terminio vaizdo jutikliu. „Merger LRF“ vartotojui kaskart suteikia aukščiausios kokybės, detaliausią, itin kontrastingą ir informatyvų vaizdą, net lyjant ar tvyrant rūkui, kai stebėjimo situacijoje temperatūrų kontrastas minimalus.

  Moderniausi vaizdo apdorojimo algoritmai 

  Termoviziniai binokliai „Merger LRF“ aprūpinti pažangiais vaizdo apdorojimo algoritmais, tad pasižymi efektyvumu esant skirtingoms oro sąlygoms ir prietaiso naudojimo scenarijams. Vaizdas pro „Merger LRF“ okuliarus – nepriekaištingai ryškus, detalus ir kontrastingas. 

  Vartotojo režimas 

  Naudokite šviesumo ir kontrastingumo nustatymus, kad padidintumėte detalių kiekį ir vaizdo informacinę vertę konkrečiomis stebėjimo sąlygomis. Naudotojo („User”) režimas išsaugo pasirinktus šviesumo ir kontrastingumo nustatymus prietaiso atmintyje, taip užtikrinant optimalią vaizdo kokybę iš karto, kai kitą kartą naudosite termovizorių – nereikės atlikti jokių papildomų pakeitimų. 

  Didelis aptikimo nuotolis 

  Galingas ilgo nuotolio objektyvas kartu su 640x480 pikselių rezoliucijos, 17µm itin jautriu terminio vaizdo sensoriumi užtikrina išskirtinius aptikimo gebėjimus. Standartinis 1,8 m aukščio objektas gali būti aptiktas iki 1800 m atstumu net visiškoje tamsoje. 

  • Vaizdo artinimas nuo 2,5 iki 20 kartų 

  Įdiegtas skaitmeninis artinimas iki 8 kartų leidžia geriau sufokusuoti vaizdą ir atpažinti objektą net ir esant toli nuo jo. Priartinimas veikia dviem būdais: vieno paspaudimo metu galima priartinti 2 k., arba pasirinkti nepertraukiamą priartinimą ir prisiartinti vaizdą tiek, kiek to reikalauja situacija. 

  • Sustiprintas, aukštos kokybės magnio lydinio korpusas 

  „Merger LRF“ įrenginiai yra skirti dažnam naudojimui ir esant sudėtingoms sąlygoms. Magnio lydinio korpusas yra lengvas, bet patvarus. Jis patikimai apsaugo vidinius prietaiso komponentus nuo smūgių, kritimų, drėgmės, karščio ir šalčio. Be to, metalinis korpusas efektyviai pašalina šilumą iš elektronikos, sumažindamas vaizdo triukšmą ir pagerina įrenginio veikimo nuoseklumą ilgo stebėjimo metu. 

  • Integruotas nuotraukų ir vaizdo įrašymo įrenginys

  „Merger LRF“ turi integruotą vaizdo įrašymo programą. Vidinė „Merger LRF“ atmintis saugo vaizdo įrašus ir dešimtis tūkstančių nuotraukų. Pakanka vieno mygtuko paspaudimo norimam vaizdui įamžinti. Filmuota medžiaga kopijuojama į kompiuterio kietąjį diską per USB-C jungtį. „Merger LRF“ savininkas gali nemokamai saugoti 16 GB duomenų „Pulsar“ debesies saugykloje. Tiesiog įdiekite mobiliąją programėlę „Stream Vision 2“, prisijunkite ir prijunkite įrenginį prie išmaniojo telefono per „WiFi“. 

  • Nuotolinis veikimas per išmanųjį telefoną ir programinės įrangos atnaujinimas naudojant „Stream Vision 2“ programėlę 

   Integruotas „Wi-Fi“ susieja „Merger LRF“ su „Android“ ir „iOS“ išmaniaisiais telefonais per mobiliąją programėlę „Stream Vision 2“. Tai atveria įvairias galimybes, įskaitant belaidį įrenginio programinės įrangos atnaujinimą, realaus laiko vaizdo perdavimą iš įrenginio į išmaniojo telefono ekraną, įrenginiu užfiksuotų nuotraukų ir vaizdo įrašų paskelbimą socialinėje erdvėje arba persiuntimą draugams, nuotolinį įrenginio funkcijų valdymą ir prieigą prie „Pulsar“ naujienų. Be to, registruoti vartotojai gauna 16 GB duomenų saugojimą „Pulsar“ debesyje. 

  • Patobulintas 2,4 / 5 GHz Wi-Fi ryšys 

  Termovizoriuose „Merger LRF“ standartinis išmaniųjų įrenginių ryšio dažnių diapazonas per 2,4 GHz Wi-Fi kanalą papildytas efektyviu 5 GHz diapazonu. 5 GHz ryšys suteikia didesnį pralaidumą, greitesnį duomenų perdavimo greitį, atsparumą triukšmui ir stabilesnį ryšį, todėl valdyti termovizorių išmaniuoju telefonu galima paprasčiau ir efektyviau. 

  • Aukštos raiškos HM AMOLED ekranai 

  Aukštos raiškos AMOLED ekranas pagerina spalvų perteikimą, taupo energiją ir greitai reaguoja, todėl vaizdas yra ryškus ir kontrastingas, net ir esant žvarbioms oro sąlygoms. 

  • 8 spalvų palečių pasirinkimas 

  8 spalvų paletės leidžia pasirinkti patogiausią variantą įvairiausiose aplinkos sąlygose. Nors universaliausias pasirinkimas yra „White Hot“, nakties sąlygomis vartotojai dažnai renkasi paletę „Hot Black“. Pasirinkus „Red Monochrome“ paletę nakties metu išvengiama iš okuliaro sklindančio ryškios šviesos srauto. Paletė „Sepia“ patogi stebėti iš didelio atstumo, o paletės „Red Hot“, „Rainbow“ ir „Ultramarine“ leidžia geriau pamatyti įvairių objektų temperatūrų skirtumus. Violetinės spalvos paletė leidžia greičiau identifikuoti objektus. 

  • Platus darbo temperatūros diapazonas (nuo -25 iki +50 °C) 

  „Merger LRF“ korpuso dalys, maitinimo elementai, optiniai ir elektroniniai komponentai sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti esant įvairioms oro ir temperatūros sąlygoms. Termovizorius patikimai tarnaus net ir esant dideliam šalčiui (iki -25 °C). 

  • IPX7 atsparumas vandeniui 

  Atsparumo vandeniui klasė IPX7 reiškia, kad įrenginys apsaugotas nuo stipraus lietaus, sniego ar kitų kritulių. Net jei įrenginys įkris į vandenį (iki 1 metro) ir jame išbus iki 30 minučių, galite būti ramūs dėl jo veikimo.