Termovizorinis taikiklis PULSAR THERMION 2 LRF XL50

 • Termovizorinis taikiklis PULSAR THERMION 2 LRF XL50

  6590  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 6590 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Pulsar
 • PULSAR Thermion 2 LRF XL50 siūlo aukščiausią termovizijos lygį. Vaizdas, kurį generuoja naujasis 1024x768 pikselių jutiklis, pasižymi aukšta raiška ir gausiomis detalėmis bekompromisiam trofėjų identifikavimui. Gyvūno siluetas, anatomija ir elgesio ypatumai aiškiai matomi ir lengvai atpažįstami.

  Kintamas 1.75-14x didinimas (8x skaitmeninis priartinimas) suteikia geresnį fokusavimą ir geresnį objektų atpažinimą iš didelių atstumų. HD jutiklis leidžia išlaikyti aukštą detalumą visame priartinimo diapazone. Priartinimas keičiasi arba palaipsniui kas du kartus, arba nepertraukiamai, kad konkrečiai situacijai galėtumėte pasirinkti idealų priartinimo ir matymo lauko santykį. 

  Preciziškas lazerinis tolimatis 

  Norint priimti teisingus sprendimus, būtina suprasti atstumą iki taikinio. Kompaktiškas lazerinis tolimatis su iki 800 metrų siekiančiu diapazonu yra nepastebimai integruotas į klasikinį taikiklio dizainą. Tolimatis yra kompaktiškas, o imtuvas ir spinduolis telpa į vieno optinio kanalo prošvaisos limitą 

  Integruotas balistinis skaičiuotuvas šaudymui iš didelių nuotolių 

  „Thermion 2 LRF“ užtikrina taiklų šaudymą iš bet kokio atstumo. Įmontuotas lazerinis tolimatis medžiotojui suteikia tikslius atstumo iki taikinio skaičiavimus, o pažangus vidinis balistinis algoritmas apskaičiuoja siūlomą taikymosi tašką tiksliam šaudymui iš didelių atstumų. Paprasčiausiai susikurkite balistinį profilį savo šaudymo įrangai, įkelkite jį į „Thermion“ atmintį su „Stream Vision Ballistics“ programėle ir paverskite savo „Thermion 2 LRF XL50“ į itin tikslų ir efektyvų didelių nuotolių taikymosi įrenginį. 

  Platus matymo laukas paprastam skenavimui 

  „Thermion 2 LRF XL50“ pasižymi plačiu matymo lauku paprastam skenavimui ir aptikimui. Net ir esant dideliam priartinimui, didelio formato jutiklis leidžia pasiekti subalansuotą matymo lauko ir priartinimo santykį. 

  Aukštos HD-klasės germanio optika 

  Siekiant aiškaus ir detalaus vaizdo matymo lauko, „Thermion 2 LRF XL50“ germanio F50/1.0 objektyvas dar labiau praplečia HD termovizinio jutiklio privalumus. Asferinių lęšių ir difrakcinių optinių elementų naudojimas išlaiko aukštą diafragmos santykį su galimybe rodyti tikslų ir ryškų vaizdą per visą jutiklio plotą. 

  Itin preciziškas lęšio fokusavimas kaire arba dešine ranka 

  Objektyvo lęšis su vidiniu fokusavimo mechanizmu suteikia aiškų ir ryškų vaizdą bet kokiu atstumu. Ergonomiški fokusavimo žiedai pritvirtinti kairėje ir dešinėje pusėje, taip palengvinant fokusavimą kaire arba dešine ranka.

  Naujoviškas vaizdo apdirbimas 

  Vaizdo iš jutiklio perkėlimas į ekraną po atskirą pikselį padaro vaizdą tokį ryškų, koks tik įmanomas. Kontroliuojamas jutiklio jautrumas kartu su naujais filtravimo algoritmais siūlo medžiotojui neįtikėtinas stebėjimo galimybes įvairiomis oro ir temperatūrų sąlygomis. Jautrumo nustatymas padeda apibrėžti gyvūno trofėjines savybes ir užtikrina aiškų objektų ir fono atvaizdavimą matymo lauke. 

  Pridedamas belaidis valdymo pultelis 

  „Pulsar BT“ belaidis „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pultelis atkartoja įprastų mygtukų veiksmus. Pultelis pasižymi puikia ergonomika – mygtukai aktyvuoja dažniausiai naudojamas funkcijas, o valdiklio pasukimas ir paspaudimas valdo smulkius nustatymus bei navigavimą meniu. Mygtukų bei valdiklio dizainas, dydis ir padėtys yra pritaikytos naudojimui tiek su pirštinėmis, tiek be jų. Medžiotojui pakanka minimalių judesių, kad valdytų taikiklį, o tai leidžia išlaikyti maksimalų dėmesį į medžioklės procesą, kai pultelis pritvirtintas bet kokioje patogioje padėtyje ant šautuvo buožės ar apsodo. 

  • Montuojamas ant standartinių 30 mm žiedų 

  „Thermion 2 LRF“ atrodys estetiškai ant bet kurio medžioklinio ginklo. Iš išorės taikiklis primena klasikinį, 30 mm korpuso dieninį taikiklį. Tokia forma suteikia lankstumo montuojant taikiklį ant medžioklinių ginklų naudojant laiko patikrintus jungiamųjų žiedų sprendimus. 

  • Atatranka įvertinta iki .375 H&H, 12-o kalibro ir 9.3x64

  „Thermion 2 LRF“ termoviziniai taikikliai yra atsparūs didelei atatrankai ir gali būti naudojami su šaunamaisiais medžiokliniais ginklais, kurių kalibrai – .375 H&H, 12-to kalibro ir 9.3x64, taip pat ir su lygiavamzdžiais bei pneumatiniais šautuvais. 

  • 10 šaudymo profiliai / 100 prišaudymo atstumų 

  Kalibravimo nustatymai saugomi šaudymo profilyje. „Thermion 2 LRF XL50“ atmintyje galima saugoti iki 10 šaudymo profilių skirtingiems ginklų ar šovinių tipams. Kiekvienas profilis gali turėti iki 10 rankiniu būdu pridėtų atstumų, tačiau juos galima transformuoti automatiniais balistiniais skaičiavimais remiantis išmatuotu atstumu naudojant „Stream Vision Ballistics“ programėlę. 

  • 10 tinklelio formų ir 9 spalvų režimų pasirinkimas 

  Tinklelis elektroniniu būdu rodomas toje pačioje plokštumoje kaip ir taikinys. „Thermion 2 LRF“ atmintyje yra dešimt tinklelio konfigūracijų ir funkcijų (tiesioginio šūvio, balistinis, kintamo mastelio ir įprastas), joms galima pritaikyti vieną iš 9 spalvų. 

  • Itin tikslus taikymasis „Picture-in-picture“ režime 

  „Picture-in-picture“ režimas leidžia šauliui rodyti didelio tikslumo prišaudymo rėmelį. Rėmelyje, užimančiame tik 10 % viso ekrano ploto, rodomas padidintas taikinio ir tinklelio vaizdas, kuris leidžia naudotojui atidžiai matyti vaizdą taikymosi zonoje bei tuo pačiu metu vizualiai kontroliuoti visą matymo lauką. 

  • Pritaikomas naudotojo režimas individualioms vaizdo korekcijoms 

  Naudokite šviesumo ir kontrastingumo nustatymus, kad padidintumėte detalių kiekį ir vaizdo informacinę vertę konkrečiomis stebėjimo sąlygomis. Naudotojo („User”) režimas išsaugo pasirinktus šviesumo ir kontrastingumo nustatymus prietaiso atmintyje, taip užtikrinant optimalią vaizdo kokybę iš karto, kai kitą kartą naudosite termovizorių – nereikės atlikti jokių papildomų pakeitimų. 

  • Kombinuota dviejų baterijų sistema 

  „Thermion 2 LRF XL50“ yra maitinamas dviejomis įkraunamomis baterijomis: viena įmontuota, 4.9 Ah talpos, kita – keičiama. Standartinėje pakuotėje yra 2 Ah ir 3.2 Ah talpos keičiamos baterijos. Vienas įkrovimas užtikrina iki 10 valandų nepertraukiamo veikimo laiko. Ant keičiamų baterijų korpuso esantis iškilimas leidžia tiksliai nustatyti teisingą padėtį ir pakeisti išsikrovusią bateriją nauja greitai ir užtikrintai net ir visiškoje tamsoje. 

  • 64 GB atminties nuotraukoms ir vaizdo įrašams 

  Išsaugokite geriausias stebėjimo akimirkas ir pasidalinkite jomis su draugais bei kolegomis medžiotojais. Vieno mygtuko paspaudimo pakanka, kad užfiksuotumėte įdomų momentą ar pradėtumėte įrašinėti vaizdo įrašą. 64 GB vidinės atminties suteiks galimybę įrašyti daugybę valandų vaizdo medžiagos ir dešimtis tūkstančių nuotraukų. 

  • Lankstus spalvų palečių pasirinkimas skirtingiems poreikiams 

  1024x768 HD AMOLED ekranas pasižymi patobulintu spalvų perteikimu, energijos taupymu, itin kontrastingu vaizdu ir greitu reagavimo laiku, suteikdamas aiškius ir tolygius vaizdus, kai stebite judėdami ar šaltomis sąlygomis. 8 spalvų palečių pasirinkimas leidžia stebėti savo matymo lauką efektyviau optimizuojant prietaisą konkrečioms užduotims ir reaguojant į besikeičiančias sąlygas. „White Hot“, „Black Hot“ ir „Red Hot“ – optimalus pasirinkimas objektų aptikimui. „Rainbow“ ir „Ultramarine“ padeda geriau atpažinti ir identifikuoti. „Red Monochrome“, „Sepia“ ir „Violet“ paletės subalansuotos ilgalaikiam stebėjimui naktį. 

  • WiFi integracija su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais 

  Įmontuotas Wi-Fi modulis su dviejų, 2.4 ir 5 GHz, dažnių juostų palaikymu prijungia taikiklį prie telefonų, veikiančių su „Android“ arba „iOS“ operacinėmis sistemomis, per „Stream Vision 2“ mobiliąją programėlę. Tai suteikia galimybę nuotoliniu būdu atnaujinti prietaiso programinę įrangą, perkelti vaizdus į mobiliojo telefono ekraną realiu laiku, nuotoliu kontroliuoti skaitmenines funkcijas ir daug kitų privalumų. Vartotojai, prisiregistravę programėlėje, taip pat gauna vietos nuotraukų ir vaizdo įrašų, padarytų su skaitmeniniu ir termoviziniu pritaisu, laikymui debesyje. 

  • Veikimas ekstremaliomis temperatūromis: nuo -25 iki +50 °C 

  „Thermion 2 LRF“ taikikliai yra sukurti taip, kad veiktų plačiame temperatūrų diapazone – nuo –25 iki +50 °C. Šerkšnui atsparus AMOLED ekranas pasižymi greitu reagavimo dažniu ir užtikrina aiškų vaizdą stebint greitai judančius objektus. 

  • Įvertintas IPX7 atsparumo vandeniui reitingu 

  Su IPX7 atsparumo vandeniui reitingu, „Thermion 2 LRF“ taikikliai puikiai veikia esant itin drėgnoms sąlygoms ar lietui bei gali atlaikyti pusvalandį panardinimo į 1 metro gylio vandenį.