Termovizorinis taikiklis PULSAR THERMION 2 LRF XP50 PRO

 • Termovizorinis taikiklis PULSAR THERMION 2 LRF XP50 PRO

  4990  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 4990 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Pulsar
 • Termovizorinis taikiklis Pulsar Thermion 2 LRF XP50 Pro su įmontuotu lazeriniu tolimačiu.

  Thermion 2 LRF Pro taikikliai yra sukurti naudojimui tiek naktį, tiek dieną. Jie garantuoja išskirtinę vaizdo kokybę net ir nepalankiomis oro sąlygomis, pavyzdžiui, lyjant, esant smogui ar rūkui, jiems netrukdo tokios kliūtys kaip šakos, aukšta žolė, tanki lapija ar kitos augalinės liekanos.

  Priešingai nei taikikliams, kurie veikia optinių duomenų konvertavimo į elektrinius principu, termoviziniams taikikliams nereikia išorinio šviesos šaltinio, be to, jie yra atsparūs aukštam šviesos lygiui.

  Šie taikikliai turi integruotą, itin precizišką tolimatį, kurio maksimalus matavimo nuotolis yra 800 metrų (875 jardai).

  Šie taikikliai yra sukurti medžioklei, šaudymui į taikinius ir kitokio pobūdžio rekreaciniam šaudymui bei stebėjimui ir orientavimuisi. 

  Didelės raiškos terminis jutiklis

  Ryškus, kontrastingas terminis vaizdas, leidžiantis geriau identifikuoti gyvūnus, jų galūnes ir net smulkiausias detales, ty šakas, lapus, žolę ir reljefą.

  Neregėtas šiluminio jutiklio jautrumas

  Šiluminio vaizdo jutiklis su NETD <25mK užtikrina puikų detalių atpažinimą net ir pačiomis sunkiausiomis oro sąlygomis, kai šiluminis kontrastas mažas. Mažiausi temperatūrų skirtumai bus aiškiai matomi lyjant, rūkui ar šaltais rytais sunkiausiomis terminio vaizdo sąlygomis.

  Greitos diafragmos objektyvas F50/1.0

  Termovizualinės optikos charakteristikos turi lemiamos įtakos termovizoriaus gebėjimui užfiksuoti net mažiausius spinduliuotės lygius. Didžiausias aptikimo efektyvumas pasiekiamas naudojant greitą Thermion 2 LRF (F50/1.0) termovizoriaus objektyvą kartu su labai jautriu šilumos jutikliu. Thermion 2 LRF suteikia vartotojams geriausios kokybės, detaliausią ir didelio kontrasto informatyvius vaizdus kiekvieną kartą, net lyjant ar rūko metu, kai stebimos scenos temperatūros kontrastas yra minimalus.


  Ilgas aptikimo nuotolis iki 2300 m

  Galingas ilgo nuotolio F50/1.0 objektyvas kartu su itin jautriais terminio vaizdo jutikliais suteikia išskirtines aptikimo galimybes. Standartinis 1,8 m aukščio objektas gali būti aptiktas 1800–2300 m atstumu visiškoje tamsoje.

  Akumuliatoriaus veikimo laikas iki 10 valandų vienu įkrovimu

  Thermion 2 LRF maitinamas dviem įkraunamomis baterijomis: viena įmontuota, kurios talpa 4,9 Ah, kita keičiama, kurios talpa 2 Ah. Vienu įkrovimu garantuojamas iki 10 valandų baterijos veikimo laikas, o tai apima aktyvaus naudojimo laiką medžioklėje. Keičiamo akumuliatoriaus korpuso įspaudas, skirtas tiksliai nustatyti teisingą padėtį, leidžia greitai ir užtikrintai pakeisti išsikrovusį bateriją nauju visiškai tamsoje liečiant.

  Didelio tikslumo dvipusis objektyvo fokusavimas

  Objektyvus objektyvas su vidiniu fokusavimo mechanizmu suteikia aiškų ir ryškų vaizdą bet kuriame diapazone. Ergonomiški fokusavimo ratukai yra dešinėje ir kairėje pusėse, todėl fokusuoti paprasta kairiarankiams arba dešiniarankiams.

  Kintamasis didinimas

  Bazinis Thermion 2 LRF optinių taiklių padidinimas, priklausomai nuo modelio, padidėja 4–8 kartus. Priartinimas keičiamas palaipsniui 2 kartus arba nuolat, kad būtų nustatytas idealus padidinimo ir matomo matymo lauko santykis konkrečioms situacijoms.

  Didelio tikslumo taikymas „Vaizdas vaizde“ režimu

  Funkcija „Vaizdas vaizde“ leidžia šauliui parodyti didelio tikslumo nulio nustatymo kadrą. Užimdamas tik 10% viso ekrano ploto, kadras rodo padidintą taikinio ir tinklelio vaizdą ir leidžia vartotojui iš arti matyti vaizdą nukreipimo srityje ir tuo pačiu metu vizualiai valdyti visą regėjimo lauką.

  5 atskiri šaudymo profiliai / 50 nulinio atstumo

  Nulio nustatymo nustatymai išsaugomi fotografavimo profilyje. Thermion 2 LRF atmintyje yra iki penkių šaudymo profilių kelių tipų ginklams ar šoviniams. Kiekviename profilyje gali būti iki dešimties nulio nustatymo atstumų.

  10 tinklelio formų pasirinkimas 9 spalvų režimais

  Tinklelis elektroniniu būdu rodomas toje pačioje plokštumoje kaip ir taikinys. Thermion 2 LRF atmintyje yra dešimt tinklelio konfigūracijų ir funkcijų (tiesioginio šūvio tipo, balistinės, keičiamo dydžio ir įprastos), visos yra devynių spalvų.

  Montavimas ant standartinių 30 mm žiedų

  Thermion 2 LRF siūlo vizualinę estetiką ant bet kurio medžioklinio ginklo. Iš išorės taikiklis primena klasikinį dienos taikiklį 30 mm korpuse. Šis formos veiksnys suteikia lankstumo montuojant taikiklį ant medžioklinių ginklų naudojant patikrintus žiedinius sprendimus.

  Momentinis paleidimas

  Vos 3 sekundės nuo maitinimo mygtuko paspaudimo Thermion 2 LRF yra visiškai paruoštas darbui.

  Aukšto kalibro atsparumas atatrankai: 12 gabaritų, 9,3x64, .375H&H

  Thermion 2 LRF šiluminiai šautuvai yra labai atsparūs smūgiams ir gali būti naudojami su graižtviniais medžiokliniais ginklais, kurių kalibras yra 9.3x64, .30-06, .300, .375H&H ir kt., taip pat su lygiavamzdžiais ir pneumatiniais ginklais.

  Visiškai atsparus vandeniui IPX7

  Su IPX7 atsparumo vandeniui įvertinimu Thermion 2 LRF šautuvai veikia esant didelei drėgmei ir stipriam lietui ir gali atlaikyti pusvalandį panardinus į vandenį iki 1 metro gylio.

  Darbinės temperatūros diapazonas: -25 iki +50 °C

  Thermion 2 LRF taikikliai yra skirti veikti plačiame temperatūrų diapazone nuo -25 iki +50 °C. Šalčiui atsparus AMOLED ekranas pasižymi išskirtiniu greitu atsako laiku ir užtikrina ryškų vaizdą stebint judesį.

  Didelio kontrasto HD AMOLED ekranas

  1024 x 768 HD AMOLED ekranas turi patobulintą spalvų perteikimą, energijos taupymą, didelio kontrasto vaizdą ir greitą reakciją, užtikrinantį aiškius ir sklandžius vaizdus stebint judant arba šaltomis sąlygomis.

  8 spalvų palečių pasirinkimas

  8 spalvų paletės leidžia vartotojui efektyviau stebėti savo matymo lauką, leidžiantį optimizuoti įrenginį konkrečioms užduotims atlikti, taip pat reaguoti į besikeičiančias stebėjimo sąlygas. „White Hot“, „Black Hot“ ir „Red Hot“ yra optimalūs objektų aptikimui, o „Rainbow“ ir „Ultramarine“ padeda padidinti atpažinimo ir identifikavimo tikimybę. Ilgam stebėjimui naktį labiausiai tinka raudonos monochrominės, sepijos ir violetinės spalvos.

  Plataus kampo okuliaras patogiam stebėjimui

  Plataus kampo okuliaras (29,5°) ir platus HD kokybės AMOLED ekrano žiūrėjimo kampas užtikrina patogų vaizdo suvokimą ir rakto skylutės efekto nebuvimą saugiai pašalinus 50 mm išėjimo vyzdį. Stebėjimas su Thermion 2 LRF nevargina akių ir leidžia medžiotojui visiškai susikoncentruoti į medžioklės procesą.

  Foto ir vaizdo įrašymas

  Išsaugokite geriausias stebėjimo akimirkas ir pasidalykite jomis su draugais ir medžiotojų kolegomis. Užtenka vieno mygtuko paspaudimo norint užfiksuoti įdomią akimirką ar pradėti filmuoti. 16 GB vidinės atminties suteiks galimybę įrašyti daugybę valandų vaizdo ir dešimtis tūkstančių nuotraukų.

  Stream Vision 2. WiFi integracija su iOS ir Android įrenginiais

  Integruotas WiFi modulis per „Stream Vision 2“ mobiliąją aplikaciją įrenginį sujungs su išmaniaisiais telefonais, paremtais Android ir iOS. Šis derinys suteikia puikią galimybę, pavyzdžiui, bevielis įrenginio programinės įrangos atnaujinimas, vaizdų perdavimas į mobiliojo įrenginio ekraną realiu laiku, nuotolinis įrenginio skaitmeninių funkcijų valdymas ir daugelis kitų. Programėlėje registruotiems vartotojams suteikiama vieta debesyje saugoti nuotraukas ir vaizdo įrašus, darytas skaitmeniniu ar terminiu vaizdo įrenginiu.