Termovizorius Pulsar Helion 2XP50 PRO

 • Termovizorius Pulsar Helion 2XP50 PRO

  3590  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 3590 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto
  Gamintojas
  Pulsar
 • „Helion 2 XP50 Pro“. Išskirtinis jautrumas šilumai NETD 

  Šilumos jutiklis su NETD <25mK užtikrina aukštą raišką net ir esant sudėtingoms aplinkoms sąlygoms ir nedideliam temperatūrų kontrastui. Šis jutiklis atvaizduos net ir mažiausius temperatūrų skirtumus, nepriklausomai nuo sąlygų, kurios paprastai apsunkina darbą – lietaus, rūko ar šaltų rytų.

   Aukštos raiškos 640 x 480 pikselių (17 µm) terminis vaizdo jutiklis 

  Aiškūs ir kontrastingi šiluminiai vaizdai leidžia geriau identifikuoti gyvūnus, jų skiriamuosius bruožus ir mažiausius objektus, pvz. šakas, lapus, pievas ir reljefo ypatybes. 

  Ilgas aptikimo nuotolis: iki 1800 m 

  Šviesai pralaidesnis F50/1.0 objektyvas su itin jautriu 640x480, 17µm šilumos jutikliu leidžia aptikti taikinį dideliu atstumu. Net ir visiškoje tamsoje standartinio aukščio objektą (iki 1,8 m) galima aptikti iki 1800 metrų atstumu. 

  Image Detail Boost Function 

  „Helion 2 Pro“ termovizoriaus ekrane matysite aiškų ir didelio kontrasto vaizdą, tiksliai atkuriantį kontūrus bei identifikuojantį net ir mažiausius objektus ir sritis, kuriose temperatūrų skirtumai yra minimalūs. Visa tai medžiotojui suteikia galimybę aiškiai identifikuoti objektus – ir taikinį, ir foną – ir tiksliai įvertinti trofėjų. 

  Vaizdo artinimas nuo 2,5 iki 20 kartų 

  Įdiegtas skaitmeninis artinimas iki 8 kartų leidžia geriau sufokusuoti vaizdą ir atpažinti objektą net ir esant toli nuo jo. Priartinimas veikia dviem būdais: vieno paspaudimo metu galima priartinti 2 k., arba pasirinkti nepertraukiamą priartinimą ir prisiartinti vaizdą tiek, kiek to reikalauja situacija. 

  Integruota fotografavimo bei vaizdo įrašymo funkcija su 16 GB vidine atmintimi 

  Termovizoriai „Helion“ turi vaizdo įrašymo funkciją, kuria galima įrašyti stebėjimo metu nufotografuotus ir nufilmuotus didelės raiškos vaizdus. Nuotraukos ir vaizdo įrašai iš vidinės atmintinės gali būti lengvai perkelti į stacionarųjį ar nešiojamąjį kompiuterį laidiniu arba belaidžiu Wi-Fi ryšiu.

  8 spalvų paletės

  Galimybė pasirinkti iš aštuonių spalvų palečių suteikia daugiau patogumo stebėjimo metu, leidžia išspręsti įvairius klausimus ir reaguoti į pasikeitusias stebėjimo aplinkybes. Siekiant aptikti objektą geriausiai tiks režimai „White Hot“, „Black Hot“ ir „Red Hot“; režimai „Rainbow“ ir „Ultramarine“ suteikia didesnes galimybes atpažinti ir identifikuoti objektą. Režimai „Red Monochrome“, „Sepia“ ir „Violet“ labiausiai tinka ilgalaikiam stebėjimui naktį. 

  Wi-Fi“ integracija su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais 

  Integruotas „Wi-Fi“ modulis sujungia prietaisą su „Android“ arba „iOS“ išmaniaisiais telefonais per „Stream Vision 2“ mobiliąją programėlę. Šis derinys atveria daugybę galimybių: prietaiso programinės įrangos naujinimus belaidžiu ryšiu, vaizdo perdavimą realiuoju laiku į mobiliojo prietaiso ekraną, nuotolinio valdymo skaitmenines funkcijas ir dar daugiau. Programėlėje užsiregistravusiems naudotojams suteikiama vieta debesyje, skirta saugoti nuotraukoms ir vaizdo įrašams, padarytiems skaitmeniniu arba termovizoriniu įrenginiu. Svarbu paminėti, kad įrenginys vis dar yra suderinamas su ankstesne, pirmąja „Stream Vision“ programėlės versija. 

  Greitai keičiamas didelės talpos akumuliatorius (veikia iki 8 val.)

  Į komplektą įeinantis greitai keičiamas, įkraunamas akumuliatorius IPS7 užtikrina iki 8 val. veikimą maksimaliu naudojimosi režimu – su pilnai įkrautu akumuliatoriumi „Helion“ gali veikti visą naktį. Papildomai galima įsigyti didesnės talpos akumuliatorių IPS14, taip pat konteinerį baterijoms ir LR6 (AA) tipo akumuliatoriams. 

  Daugiau funkcijų: 

  • „Picture-in-Picture“ režimas. Naudojantis funkcija „Picture-in-Picture“ ekrano viršuje atsiranda papildomas langas, kuriame rodomas padidintas centrinis matomo lauko dalies vaizdas. Papildomas laukas užima tik 10 % viso ekrano, todėl galima išsamiai apžiūrėti dominantį objektą ir tuo pačiu stebėti kas vyksta aplink. 
  • IPX7 vandens atsparumo klasė (pilnai atsparus vandeniui). Pilnai vandeniui nepralaidus korpusas apsaugo „Helion 2 XP50 Pro“ nuo liūties, sniego ir rūko. Įrenginys nepriekaištingai veikia net ir po 30 min. panardinimo į vandenį 1 m gylyje. 
  • Platus darbo temperatūros diapazonas (nuo -25 iki +50 °C). „Helion 2 XP50 Pro“ korpuso dalys, maitinimo elementai, optiniai ir elektroniniai komponentai sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti esant įvairioms oro ir temperatūros sąlygoms. Termovizorius patikimai tarnaus net ir esant dideliam šalčiui (iki -25 °C). 
  • Aukštas vaizdo atnaujinimo dažnis. Dėl aukšto 50 Hz vaizdo atnaujinimo dažnio itin patogu naudotis termovizoriumi dinamiškai kintančiomis sąlygomis (greitai judant stebėtojui ar stebimam objektui). 
  • Stadiametrinis tolimatis. Stadiometrinis tolimatis – tai dinamiška nuotolio skalė, leidžianti pakankamai tiksliai nustatyti atstumą iki stebimų objektų, kurių aukštis yra žinomas: 1,7 m (elnias), 0,7 m (šernas) ir 0,3 m (kiškis). 
  • Naujinama programinė įranga. Programėlė „Stream Vision App“, suderinama su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, užtikrina naujausią „Helion“ papildomų naujinių programinės įrangos versiją. 
  • Patogi naudotojo sąsaja. Termovizorius „Helion“ sukonstruotas taip, kad juo būtų patogu naudotis. Atsižvelgus į naudotojų pastabas sukurta pati patogiausia sąsaja. Intuityviai suvokiami raidiniai ir skaitiniai ženklai bei piktogramos pateikiamos ekrano apačioje. Informacija apie prietaiso valdymą ir darbą su pagrindiniu meniu rodoma kontrastiniame gradientiniame fone ekrano šonuose, todėl ženklai ir nustatymai gerai matomi ir netrukdo stebėti objektą. 
  • Išorinis maitinimas. Termovizorių „Helion“ galima krauti naudojantis išoriniu šaltiniu, tokiu kaip išorinė baterija (Powerbank), kuri greitai ir lengvai prijungiama per mikroUSB jungtį. Ilgai naudojant prietaisą žemos temperatūros sąlygomis išorinį maitinimo šaltinį galima laikyti šiltai (po drabužiais), kad per greitai neišsikrautų. 
  • Ekrano išjungimas. Jeigu reikia laikinai nutraukti stebėjimą, naudotojas gali išjungti ekraną. Tai užtikrina gerą maskuotę (nešviečia prietaiso okuliaras) tarp stebėjimo seansų ir greitą stebėjimo atnaujinimą (išjungus ekraną veikia visos kitos prietaiso sistemos; atnaujinant stebėjimą pakanka vėl įjungti ekraną).