VIKING Batai

 • Viking batai ne tik apsaugo Jūsų kojas nuo oro sąlygų, bet ir yra stilingi.

  80.67  su PVM
  94.90  Sutaupykite 14.23 
  169.15  su PVM
  199  Sutaupykite 29.85 
  95.96  su PVM
  119.95  Sutaupykite 23.99 
  169.96  su PVM
  199.95  Sutaupykite 29.99 
  59.96  su PVM
  79.95  Sutaupykite 19.99 
  139.95  su PVM
  280.45  su PVM
  329.95  Sutaupykite 49.50 
  263.95  su PVM
  329.95  Sutaupykite 66 
  183.96  su PVM
  229.95  Sutaupykite 45.99 
  183.96  su PVM
  229.95  Sutaupykite 45.99 
  116  su PVM
  145  Sutaupykite 29 
  119.96  su PVM
  149.95  Sutaupykite 29.99 
 • Kokybiški Viking Batai

  Šie batai išsiskiria unikaliu dizainu, kuris pritrauks dėmesį bet kurioje situacijoje. Nepriklausomai nuo to, ar esate miesto gatvėse, ar keliaudami laukinėje gamtoje, Viking batai pabrėžs Jūsų nepriekaištingą skonį ir norą išsiskirti.

  Didelės Kokybės Medžiagos

  Viking batai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patogumą. Tai yra ne tik stilingas aksesuaras, bet ir patikimas draugas visose sąlygose. Vandeniui atsparūs ir atitinkantys aukštus standartus, šie batai neleis Jūsų kojoms nusivilti net pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

  Universalių Stilių Derinys

  Viking batai pritaikyti įvairioms aprangos stilių derinimui. Ar renkatės sportinį, laisvalaikio ar formalų stilių, šie batai puikiai harmonizuos su Jūsų pasirinkta apranga, suteikdami unikalumo akcentą.

  Patogumas Ištisus Dienos Metus

  Viking batai sukuriami su ypatingu dėmesiu į komfortą. Šie batai puikiai prisitaiko prie Jūsų kojų formos, užtikrindami optimalią paramą ir lengvumą judėjime. Nepriklausomai nuo sezono, Jūs galėsite pasitikėti Viking batų patogumu ir kokybe. Investuokite į Viking batus – tai ne tik funkcionalus apavas, bet ir išskirtinė stiliaus detalė, kuri padės Jums išsiskirti iš minios. Patirkite Viking kokybę ir patogumą jau šiandien!

  Viking Batai: Klasikinė Stilių Išraiška ir Nepriekaištinga Komforto Patirtis

  Stilius, kuris nepraeis nepastebėtas Viking batai neabejotinai priklauso tų, kurie vertina ne tik funkcionalumą, bet ir išskirtinį stilių. Tai ne tik paprasti batai – tai klasika su moderniu priedu, kuris pritraukia dėmesį kiekvienoje situacijoje. Nuo miesto gatvių iki laukinės gamtos, Viking batai išsiskiria savo įspūdingu dizainu, leisdami jums jaustis pasitikinčiais ir stilingais. Medžiagos kokybė, kuri patvirtina patikimumą Viking batai yra sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, kurios ne tik suteikia jiems tvirtumą, bet ir užtikrina ilgalaikį naudojimą. Tai vandeniui atsparūs batai, kurie išsiskiria ne tik stilingu išvaizdos, bet ir funkcionalumu, leidžiančiu įveikti bet kokius iššūkius. Stilius, kuris puikiai tinka visoms progoms Viking batai yra universaliai derinami su įvairiomis drabužių spalvomis ir stiliais. Ar tai būtų sportinis, laisvalaikio ar oficialus stilius – šie batai puikiai harmonizuos su bet kuria apranga, pridedant ypatingos išskirtinės detalės. Jie taps jūsų kasdieninių aprangos komplektų nepakeičiamu elementu. Komfortas, kuris lygus nepriekaištingumui Viking batai ne tik stilingi, bet ir išskirtinai patogūs. Jų kūrimo procesas apima ypatingą dėmesį kiekvienam detalių aspektui, siekiant užtikrinti, kad jie puikiai prisitaikytų prie jūsų kojų formos ir suteiktų maksimalų patogumą. Tai batai, kuriais galėsite mėgautis visą dieną, nejaučiant diskomforto. Viking batai yra ne tik apavas, bet ir investicija į jūsų komfortą ir stilių. Patirkite klasikinį dizainą su moderniomis linijomis, o kartu su tuo – patogumą, kuris lygus nepriekaištingumui. Būkite nepriekaištingi kiekvieno žingsnio metu su Viking batais!