Žiūronai Steiner Safari UltraSharp 8x22

 • Žiūronai Steiner Safari UltraSharp 8x22

  125  su PVM
  Rekomenduojama pardavimo kaina: 125 
  Yra sandėlyje. Pristatymo terminas: 2-3 d.d.
  Pristatymo terminas: 7-20 d.d. Prekė yra užsakoma iš tiekėjo sandėlio.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto

  Safari UltraSharp 8x22 yra 8 x didinantys, lengvi, patogūs ir kompaktiški žiūronai.

  Gamintojas
  STEINER
 • „Safari UltraSharp 8x22“ – tai lengvi, kompaktiški žiūronai su 8 kartų padidinimu, kurie puikiai atrodo, telpa jūsų kuprinėje, kišenėje ar rankinėje ir yra jūsų nuolatinis greito naudojimo palydovas.

  Didelio kontrasto optika užtikrina ryškius vaizdus, ​​tikslias spalvas ir aiškius vaizdus su dideliu kontūrų ryškumu ir išskirtiniu našumu iki 2 m atstumu.
  Ypatingas tvirtumas su patvariu polikarbonatu Makrolon korpusu, temperatūros diapazonas nuo -20 °C iki +70 °C. Neslystanti NBR-Longlife gumė danga atspari alyvai, rūgštims ar nepalankioms oro sąlygoms.
  Fast-Close-Focus centrinio fokusavimo ratukui reikalingas minimalus, bepakopis sukimasis, kad būtų galima greitai gauti absoliutų ryškumą nuo stambaus plano iki begalybės – patogu, paprasta naudoti.
  Lengvas ir ergonomiškas dizainas Gumuoti valdymo elementai užtikrina patogų ilgalaikį stebėjimą ir efektyvų triukšmo mažinimą. Pirštų įdubimai užtikrina puikų sukibimą net ir su pirštinėmis.
  Ergonomiški akių kaušeliai, pagaminti iš odai nekenksmingo, nesenstančio silikono, užtikrina stebėjimo komfortą ir apsaugą nuo krintančios šviesos ir skersvėjo. Tiesiog sulankstytas, kad būtų galima naudoti su akiniais.
  Aukščiausios klasės priedai Su dėklu ir patogiu nešiojimo dirželiu